Kemal, tarihin tozlu sayfalarında önemli ipuçları buluyor... Alef'in yeni bölümünde neler yaşanacak?

15.05.2020 Alef
Alef
Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in başrollerini paylaştığı; Emin Alper'in yönettiği ve Emre Kayış'ın kaleme aldığı, BluTV ve FX’in ortak projesi Alef bu hafta 7. bölümüyle ekrana geliyor.


Dizinin yeni bölümünde Kemal, katilin cinayetlerle ilgili çeşitli motivasyonlarını anlamak için tarihin tozlu sayfalarını inceleyerek pek çok önemli ipucu buluyor.
 


İsmail Maşuki’nin sırrı ne?
 
Daha önce gittikleri metruk binada İsmail Maşuki isimli bir Bayrami kutbunun mezarının olduğunu ve binanın daha evvel de çeşitli saldırılara uğradığını öğrenen Kemal, gizli tarikatların tarihinde Yaşar’ın da desteğiyle bir yolculuğa çıkar. Binayla ilgili yaptığı araştırmalar Kemal’i bir kişiye götürecektir: Yaşar’ın babası Rahmi Görener. 
 

 


Settar ve Kemal yeniden birlikte
 
Kalp krizi geçiren Settar’ı ilk ziyaret edenlerden biri Kemal olur. Araları soğuk olan ikili, Settar’ın şakalarıyla yeniden yakınlaşır. Ancak Settar’ın gerçekte ne yaşadığını Kemal henüz bilmemektedir. Settar’ın uğradığı saldırıyı ve Kireçburnu’na neden gittiğini Kemal’e anlatıp anlatmayacağı ve Kemal’den sakladığı bir şeyler olup olmadığı ise bölüm boyunca merak konusu olur.
 


Alef'in yeni bölümü bu akşam (15 Mayıs Cuma) BluTv ve FX'te.


Yeni bölüm fotoğraflarının tamamı için tıklayın.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Alef Bilgileri