Kavak Yelleri ekibi Pinhani'nin 'Dön Bak Dünya'ya şarkısının videosunda bir araya geldi

09.05.2020 Babil
Babil

2007 yılında yayınlanmaya başlayan ve 5 sezon boyunca süren, yayılandığı dönemin en popüler dizilerinden olan, gençlik dizisi Kavak Yelleri'nin oyuncuları ve ekibi, dizinin hayranlarına bir sürpriz yaptı ve dizinin unutlmaz müziklerine imza atan Pinhani grubunun "Dön Bak Dünyaya" şarkısı için bir araya geldi.

Aslı Enver, Ayten Uncuoğlu, Ceren Moray, Didem İnselel, Ege Aydan, Ferit Aktuğ, İbrahim Kendirci ve Pelin Karahan'ın da aralarında bulunduğu oyuncular ve yaratıcı ekibin, kendi evlerinde, şarkı eşliğinde çektiği görüntüler bir araya getirildi. 

 

 

Pinhani, resmi YouTube kanalında video açıklamasında şu satırları paylaştı:

"Onlarla çok güzel şeyler paylaşmış olsak da onların şöhretinden istifade etmek hiçbir zaman aklımıza gelmedi. Bu yüzden birlikte bir 'iş'imiz olmadı. Elbette bizi hep desteklediler, konserlerimize geldiler, dostluklarını hep hissettirdiler. Biz de onlar her ekrana çıktıklarında milli takım kazanmış gibi gururlandık. Bu defa ise kendi aralarında eski günlerin anısına bizim şarkımıza bir video çektiler, biz ise sonradan dahil olduk. Bunu onlardan istemiş olsak bu kadar içimize sinmezdi. Demek ki birlikte geçirdiğimiz onca zamanın ölünceye kadar bir kıymeti varmış. Sağ olsunlar, var olsunlar."

Video, YouTube'da 17 saat içinde 1 milyondan fazla kez görüntülendi.


Kavak Yelleri ekibinin bir araya geldiği Dön Bak Dünyaya videosunu aşağıdaki linkten zleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=zTXZh1QQowg

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Babil Bilgileri