Kadir Doğulu, Vuslat'ta seslendirdiği 'Zahid Bizi Tan Eyleme' ile beğeni topladı

23.04.2019 Vuslat
Vuslat
TRT 1 ekranlarında yayınlanan yapımını A23 Medya’nın, yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, senaryosunu Betül Yağsağan’ın kaleme aldığı bir aşk yolculuğu Vuslat dizisi, 22 Nisan Pazartesi akşamı Kadir Doğulu’dan “Zahid Bizi Tan Eyleme” sürprizi ile ekrana geldi.
 

“Eğer savaşacaksam, düşmanımı görmem lazım” cümlesiyle yine iddialı olayları ekrana taşıyan Vuslat’ta Aziz hapse girerken, Aziz rolüne hayat veren Kadir Doğulu’nun sesinden dinlediğimiz “Zahid Bizi Tan Eyleme” adlı eser sosyal medyaya damgasını vurdu. 
 

Kısa sürede paylaşım rekoru kıran eserin sözü Bezcizade Şeyh Mehmed Muhyiddin’e, müziği Anonim olan ve düzenlemesi Fırat Yükselir’e ait. 

 

 

Kayıtlar esnasında bendir de çalan Doğulu’ya Serdar Coşkun da sesiyle eşlik ederken, Kadir Doğulu’nun sesinin güzelliği izleyenlerin beğenisini topladı.
 

Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı, kadrosunda Baran Bölükbaşı, Pelin Uluksar, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Gözde Kaya gibi önemli isimlerin yer aldığı Vuslat’ın her hafta Pazartesi akşamı TRT1 ekranında fırtınalar estirmeye devam ediyor.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Vuslat Bilgileri