House of Cards'ın final sezonu, ABD'den 24 saat sonra sadece beIN CONNEC'te izlenebilecek

02.11.2018 Hakan: Muhafız
Hakan: Muhafız

House of Cards’ın final sezonu 3 Kasım Cumartesi günü ABD’den 24 saat sonra tüm bölümleriyle ilk önce ve sadece beIN CONNECT’te izlenebilecek. 


Ayrıca,  final sezonu tekrarı 5 Kasım’dan itibaren Pazartesi’den Perşembe’ye 21.00’de beIN Series Drama’da ekrana gelecek. 
 


House of Cards Final Sezonu

Final sezonunda taze başkan Claire Underwood’un yönetimi devralmasıyla Beyaz Saray’da kartlar yeniden dağıtılıyor. İlk 5 sezonda kocasıyla entrika dolu bir evliliği ve ülke yönetimini bir arada götüren Claire bu yeni koltuğu ne kadar taşıyabilecek merak konusu.

 
Michael Kelly’den Jayne Atkinson’a, Patricia Clarkson’dan Campbell Scott’a dizinin eski kadrosu yine yerli yerinde. Final sezonunda Diane Lane ve Greg Kinnear gibi iki önemli yıldızı da Amerikan siyasetine yön veren güçlü bir hanedana mensup iki kardeşi oynarken izleyeceğiz. 
 

 

 

Claire yaklaşmakta olan seçimler için kendini hem iş dünyasına hem Beyaz Saray çevrelerine hem de Amerikan halkına kanıtlamak istemektedir. Ancak Frank’in isminin gölgesi sürekli Claire’in iktidarı üzerindedir. Ayrıca baş etmesi gereken önemli sorunlardan biri de Frank’in öteden beri arasını iyi tuttuğu Amerika’nın en zengin hanedanlarından Shepherd ailesiyle yaşadığı çatışmadır. Kocasının iktidarı boyunca onu sık sık yeren Claire şimdi aynı koltukta iktidarın getirdiği nimetler ve gerginlikleri aynı anda tatmaktadır.
 
Kısacası, “House of Cards”da kartlar yeniden karılıyor! Haliyle dizinin final sezonu da yine bol entrikaya gebe!
 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Hakan: Muhafız Bilgileri