'Hayat size mantığınız ile hareket etmeniz gerektiğini öğretiyor'... Hande Doğandemir, MAG'in sorularını yanıtladı

08.09.2019 Yüzleşme
Yüzleşme

Bir çok başarılı projede isminden söz ettiren Hande Doğandemir, MAG Eylül sayısı için objektif karşısına geçti. Samimi röportajında kendisi ile ilgili bilinmeyenleri anlatan güzel oyuncu yeni sezonda tiyatro izleyicisiyle buluşacağı “Waterproof” oyununda nasıl bir karakteri canlandıracağını da paylaşıyor.

 
 
“Hırslı biri misin?” sorusuna “Hırsım sabretmemi ve çok çalışmamı sağlayacak kadar” diyerek yanıtlayan Hande Doğandemir, aşk ile ilgili ise şunları söylüyor: “Benim aşka dair kalıplaşmış bir tanımım yok. Aşkın, ilgi duyduğunuz cinse hissettiklerinizden daha fazlasını olduğunu düşünüyorum.” 

 

 

Hiç bilinmeyen yönlerini sıcak ve sempatik tavırları ile anlatan başarılı oyuncu 'duygular mı mantık mı' sorusunu ise “Tamamen kalbiyle hareket eden bir kadındım. Duygularınızın ve hislerinizin sizi götürdüğü yere çok inanırım ama maalesef hayat size mantığınızı devreye sokmanız gerektiğini hatırlatan bir çok deneyim yaşatıyor. Bu da benim sınavım, öğreniyorum” diyerek yanıtlıyor.

“Tamam işte tam da burası” diyebileceğim bir nokta yok. Çok çalışıp kendimi geliştirip hayallerimi gerçekleştirmek tüm amacım”

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Yüzleşme Bilgileri