Gişe şampiyonu 7. Koğuştaki Mucize'den uluslararası başarı

01.04.2020 Çukur
Çukur

2019 yılında Türkiye’de en çok izlenen film olan ‘7. Koğuştaki Mucize’ bu kez dünyadaki dijital platformların ülke sıralamalarında üstlerde yer alarak, en popüler içeriklerinden biri oldu.

 

 

Aras Bulut İynemli ve Nisa Sofiya Aksongur'un başrollerini üstlendiği; İlker Aksum, Mesut Akusta, Yıldıray Şahinler, Yurdaer Okur, Sarp Akkaya, Deniz Baysal, Deniz Celiloğlu ve Celile Toyon'un kadrosunda yer aldığı; Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği, Kubilay Tat’ın senaryosunu yazdığı, Lanistar Media ve Motion Content Groupimzalı ‘7. Koğuştaki Mucize’ filmi geçtiğimiz aylarda ülkemizde oldukça ses getirmiş ve 5 milyonun üzerinde izlenerek büyük bir gişe başarısı elde etmişti. Beyaz perdenin ardından Netflix'te seyirci ile buluşan film Amerika, Fransa, İspanya, Yunanistan, Arjantin, Meksika, Brezilya, Kolombiya, Fas, Venezuela, Dominik, Şili, Romanya, Katar, Paraguay gibi birçok ülkenin sıralamasında ilk 10’a girerek büyük bir başarıya daha imza attı.

Yabancı birçok hit şarkıda imzası bulunan ünlü Cezayir asıllı Fransız Dj ve müzik yapımcısı Snake de sosyal medya hesabından filmi paylaşarak beğenisini dile getirdi. 13 Mart’ta dünyadaki seyircisi ile buluşan film Instant Watcher sitesinin verilerine göre de son 24 saatte ABD’de en popüler içeriklerinden biri oldu.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri