FilmBox, üyelerine 13-19 Temmuz haftasında ailecek izlenebilir bir film seçkisi hazırladı

11.07.2020 Aşk 101
Aşk 101
Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan, film ve dizi kanalı FilmBox, 13 – 19 Temmuz arasında, tüm ailenin birlikte keyifle izleyeceği bir film seçkisi hazırladı. Filmler sabah saatlerinde FilmBox ekranlarında olacak.
 
 
Filmbox Aile Filmleri Haftası
Yakışıklı Prens (Charming) - 13 Temmuz Pazartesi - Saat: 09:50
Bu eğlenceli animasyon filmi, karşı konulamaz bir cazibeye sahip genç bir prens ile onu sadece parası için isteyen bir genç kızın öyküsünü anlatıyor. Çocukken kendisine büyü yapılan Prens Philippe Charming, karşısına çıkan her kadına çıkma teklifi etmekte; ardında kalbi kırık ve reddedilmiş kadınlardan bir iz bırakmaktadır. Bu durum krallık için tehdit oluşturmaya başladığında, Prens Philippe’nin öfkeli babası Kral Charming, ona bir ultimatom verir: Prens, 21’inci doğum gününden önce gerçek aşkı bulmak zorundadır, yoksa tahtı kaybedecektir.
 
Filmbox Aile Filmleri Haftası
Mucize Uğur Böceği (The Ladybug) - 14 Temmuz Salı - Saat: 08:20
Camdan bir laboratuvarda, bir seranın içinde camdan bir kafeste yaşayan yedi benekli uğur böceği Rube’nin özgürlük öyküsü. Efsanevi böcek ütopyası Altın Kanyon burnunda tüten Rube, Yusufçuk Üstat Su'yu, peşindeki eşek arısı gardiyanlardan kurtardıktan sonra onunla gezme teklifini kabul eder. Fakat Üstat Su'nun Altın Kanyon'a gitme niyeti yoktur ve Rube'u terk eder. Rube böcek dünyasındaki heyecanlı maceralarda, zekası ve kendi başına halletme cesaretiyle yol alıyor.

 

 

Filmbox Aile Filmleri Haftası
Kahraman Pati K9: Kayıp Altın Efsanesi (K9 Adventures: Legend of the Lost Gold) – 15 Temmuz Çarşamba – Saat 08:55
Film, cesur bir köpek ve dostlarının heyecanlı öyküsünü anlatıyor. Kassie ve arkadaşları eski, kırık bir cep saati bulurlar. Bu saat onları, efsanevi Garrison Altınının bilmecesini çözmek zorunda kalacakları hiç beklemedik bir maceraya sürükleyecektir.
 
Filmbox Aile Filmleri Haftası
Troller (Trolled) - 16 Temmuz Perşembe - Saat: 11:35
Bu anime masal, iyi ve kötü kalpli trollerin mücadelesini anlatıyor. Macera aşkıyla yanıp tutuşan Genç Prenses Cupcake, babası Kral Basil’in ısrarı ile krallığa karşı olan görevlerinin ilk sırada tutmak zorundadır. Kötü kalpli trol Grunt ve güçlü ejderha Scorch kötü bir büyüyle kralı tahttan indirmek için bir araya geliyor. Tam her şey yitirilmiş gibi görünürken; Leaf adında küçük bir trol en yakın arkadaşı Bellyrumble ile hapsedilmiş kralı kurtarmak, yıkılan krallığı tekrar ayaklandırmak ve yalnız prensesin aşkını kazanmak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.
 
Filmbox Aile Filmleri Haftası
Terra'yı Kurtarmak (Battle for Terra) - 19 Temmuz Pazar - Saat: 12:50
Pazar sabahı ekranlara gelecek olan "Terra'yı Kurtarmak" bir dostluk, fedakarlık, aile ve yolculuk öyküsü. Bu hayali yolculuk tüm ailemizin, hayatta kalmamızın dünyamızın değerli doğal kaynaklarına dayandığının farkına varmamızı sağlayacak.

 

 

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor. 
 
Öte yandan, SPI International ve Kablo TV iş birliğinde DocuBox’un yanı sıra film ve dizi kanalı FilmBox, sanat filmleri kanalı FilmBox Arthouse, dövüş sporu kanalı FightBox, ultra HD kalitesiyle dünyadan kareler ekrana getiren FunBox UHD, adrenalin sporu kanalı Fast&FunBox, müzik kanalı 360Tunebox ve yeni nesil oyun kanalı Gametoon içerikleri Temmuz ve Ağustos aylarında bayram günlerinde tüm abonelere açık olacak. 15 Temmuz Demokrasi ve Millî Birlik Günü, 31 Temmuz - 3 Ağustos Kurban Bayramı ve 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda tüm kanallar Kablo TV de şifresiz olarak yayınlanacak.
 

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Aşk 101 Bilgileri