FOX'un yeni romantik komedisi Sen çal Kapımı'nın yayın tarihi belli oldu

12.06.2020 Sen Çal Kapımı
Sen Çal Kapımı

Kerem Bürsin ve Hande Erçel’in başrollerini paylaştığı, FOX'un MF Yapım imzalı yeni romantik komedisi Sen Çal Kapımı'nın yayın tarihi belli oldu. 

Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar’ın oturduğu ve senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme aldığı dizi 1 Temmuz Çarşamba günü ilk bölümüyle FOX izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.
 
Oyuncu kadrosunda ayrıca Neslihan Yeldan, Bige Önal, Evrim Doğan, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Ahmet Somers, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi birbirinden başarılı isimler bulunuyor.

 

 

Dizinin Konusu:
Hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.
 
Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Sen Çal Kapımı Bilgileri