FOX'un yeni romantik komedisi Bay Yanlış'ın yayın tarihi belli oldu

09.06.2020 Bay Yanlış
Bay Yanlış

Can Yaman ve Özge Gürel, Dolunay dizisinin ardından yeniden bir araya geliyor. Bu kez Star Tv'de ekrana gelecek olan, Gold Film imzalı Bay Yanlış dizisi yine bir romantik komedi. Yönetmenliğini Deniz Yorulmazer’in, senaryosunu Aslı Zengin ile Banu Zengin’in üstlendiği dizinin yayın tarihi de, dün akşam ekrana gelen tanımıyla belli oldu.

 
'Bay Yanlış' 26 Haziran Cuma saat 20.00’de ilk bölümüyle ekrana gelecek.
 


Çekimleri İstanbul’da devam eden dizinin tanıtımında; Özgür (Can Yaman) ve Ezgi’nin (Özge Gürel) tanışma hikayesinden ilk ipuçları ekrana geldi. Tanıtım yayınlanır yayınlanmaz, sosyal medyada çok sayıda yorum aldı.

 

 

Can Yaman ve Özge Gürel ikilisine; Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler, Ece İrtem, Kimya Gökçe Aytaç, Taygun Sungar ve Suat Sungur gibi isimler eşlik ediyor.
 


Cuma akşamları ekrana gelecek olan dizide Özgür (Can Yaman), zengin ancak salaş bir hayat süren, aşka inanmayan restoran-bar sahibidir. Ezgi (Özge Gürel) ise artık yanlış ilişkilerden yorulmuştur ve düzgün bir ilişki yaşayarak evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde neler yaşayacak?
 

Bay Yanlış 1. bölüm fragmanı:
https://www.youtube.com/watch?v=VEuUZA_7N5M&feature=youtu.be


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bay Yanlış Bilgileri