FOX'un yeni dizisi 'Öğretmen'in ilk tanıtımı yayınlandı

15.02.2020 Öğretmen
Öğretmen İlker Kaleli Poyraz Karayel ve dijital platform için hazırlanan Dip dizilerinden sonra uzun bir ara verdiği ekrana Medyapım ve MF Yapım imzalı Öğretmen dizisi ile dönüyor.

İdealist lise öğretmeni Akif’in öğrencilerine ve topluma, erdemi tekrar aşılama çabasında yaptığı stratejik planı ve bu yönde gelişen olayları konu alan dizide Kaleli, başrolleri Ceren Moray, Serhat Kılıç, Afra Saraçoğlu, Serkan Keskin ve Şerif Erol ile paylaşıyor.

İlker Kaleli yeni projesi ile ilgili “Bu yüzyılın insanına, hepimize, içinde kaybolup gittiğimiz hayatlarımızda artık sesini duymadığımız, gözden düşmüş vicdanın, kalbin ve iyi olmanın dersini veren bir garip öğretmen, bir deli düzen ve arasında yalpayıp duran kör hayatlar... Gördüğüm en güzel “insan olma” derslerinden..” dedi.

 

 

Ceren Moray ise “Bu harika hikayenin bir parçası olmaktan dolayı son derece heyecanlıyım. Kendi seyircisini yaratacak olması Öğretmen’i daha da özel kılıyor, böyle özel, soluksuz bir hikayeyi paylaşacak olmak hepimiz için mutluluk verici.” şeklinde duygularını ifade etti.

Yönetmen koltuğunda Koray Kerimoğlu’nun oturduğu, FOX’un yeni dizisi “Öğretmen”in çekimleri İstanbul’da devam ediyor.

Öğretmen'in ilk tanıtımı:

 

https://www.youtube.com/watch?v=q0F-UiJooUg

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Öğretmen Bilgileri