FOX'un yeni dizisi Baraj'ın yayın tarihi belli oldu

09.03.2020 Baraj
Baraj

Türkan Şoray, Tarık Akan ve Naser Malek Motiee'nin başrollerini paylaştığı, 1977 yapımı Baraj filminden günümüze uyarlanan, FOX'un yeni dizisi Baraj'ın yayın tarihi belli oldu.  

MEDYAPIM ve No:9 Productions’ın yapımını, Hasan Tolga Pulat'ın dizinin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlendiği dizi 17 Mart Salı akşamı izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor.

Çekimleri devav eden dizinin başrollerini Feyyaz Duman, Biran Damla Yılmaz, Burak Yörük, Iman Casablanca paylaşırken, kadroda ayrıca Sait Genay, Tuna Orhan, İhsan İlhan, Batuhan Yüzgüleç, Samil Kafkas ve Mesut Yılmaz bulunuyor.

 

 

Afişi de yayınlanan Baraj'ın konusu ise şöyle:

1977 yapımlı, başrollerinde Türkan Şoray ve Tarık Akan’ın oynadığı “Baraj” isimli filmin dizi uyarlaması olarak izleyici karşısına çıkacak olan yapımda Nazım’ın (Feyyaz Duman), internette bir arkadaşlık sitesinde Nehir’le (Biran Damla Yılmaz) tanışma hikayesi konu alınıyor. Birbirlerini hiç görmemiş olma durumu, Nehir’in fotoğrafını göndermesiyle değişir. Nehir’in çok güzel ve kendinden genç olduğunu düşünen Nazım yüzündeki yara yüzünden kendi fotoğrafını göndermeye çekinir ve Nehir’in ısrarı ve onu kaybetme korkusundan dolayı Nazım, baraj inşaatına İstanbul’un renkli hayatından sürgün gönderilmiş, yakışıklı ve çapkın bir genç olan Tarık’ın (Burak Yörük) fotoğrafını gönderir. Nehir’in fotoğraftaki Tarık’ı beğenmesi ve sürpriz bir şekilde baraja gelmesi işleri karıştıracaktır...


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Baraj Bilgileri