FOX'un güçlü kadrosuyla dikkat çeken yeni dizisi 'Sen Çal Kapımı'nın çekimleri yakında başlıyor

22.05.2020 Sen Çal Kapımı
Sen Çal Kapımı

 FOX'un yaz aylarında ekrana gelmeye hazırlanan yeni romantik komedisi 'Sen Çal Kapımı' güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrollerini paylaşacağı dizinin kadrosunda ayrıca Neslihan Yeldan, Evrim Doğan, Bige Önal, İsmail Ege Şaşmaz, Anıl İlter, Melisa Döngel, Çağrı Çıtanak, Elçin Afacan, Sitare Akbaş, Başak Gümülcinelioğlu, Alican Aytekin, Sarp Bozkurt, Dorukhan Kenger ve İlkyaz Arslan gibi başarılı isimler bulunuyor.

 
MF Yapım’ın yapımcılığını, Ender Mıhlar’ın yönetmenliğini üstlendiği dizinin senaryosunu Ayşe Üner Kutlu’nun kaleme alıyor.

 

 

Çekimler yakında başlıyor
 
Çekimlerinin Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.
 
Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.
 
Şimdiden çok konuşulan “Sen Çal Kapımı” için hazırlıklar son hız devam ediyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Sen Çal Kapımı Bilgileri