Ezgi, Özgür'le arasını düzeltmeye çalışıyor... Bay Yanlış'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?

09.07.2020 Bay Yanlış
Bay Yanlış

Özge Gürel ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı; Deniz Yorulmazer'in yönettiği ve Aslı Zengin ile Banu Zengin'in kaleme aldığı, Gold Yapım imzalı Bay yanlış bu hafta 3. bölümüyle ekrana geliyor. Dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak?
 

Bay Yanlış 3. bölüm fotoğrafları

En son kavga edip anlaşmayı iptal eden Ezgi ve Özgür, birlikte çalışacaklarını öğrendiklerinde şoka girerler. Birbirlerine olan öfkeleri dinecek gibi değildir.

Bay Yanlış 3. bölüm fotoğrafları Bu anlara şahit olan Ozan ne yapacağını bilemez. Ezgi’nin orada çalışması Ozan için çok önemlidir. Özgür’le konuşup aralarını düzeltmeye çalışsa da pek başarılı olamaz.

 

 

Bu arada Ezgi’yi ikinci bir şok beklemektedir. Yaşadığı bu olay karşısında Ezgi kendini sorgular ve Özgür’e yanlış davrandığını düşünür.

Bay Yanlış 3. bölüm fotoğrafları Özgür’le arasını düzeltmek istemektedir, soluğu onun yanında alır. Ezgi’nin düğüne gelmek istemesi, Özgür’ü mutlu eder.

Bay Yanlış 3. bölüm fotoğrafları İkisi de başlarına geleceklerden habersiz, bir oyun oynamak için yola çıkmaya hazırlanır.

Bay Yanlış 3. bölüm fotoğrafları Bay Yanlış'ın yeni bölümü 10 Temmuz Cuma, FOX'ta.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bay Yanlış Bilgileri