Ezel Akay, Yarım Kalan Aşklar'da 'İsmet' karakteriyle kamera karşısında

25.07.2020 Yarım Kalan Aşklar
Yarım Kalan Aşklar

BluTV'nin yakında izleyicilerle buluşmaya hazırlanan özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ın oyuncu kadrosunda sürpriz bir isim dikkatleri çekiyor. Ünlü yönetmen Ezel Akay, bu kez oyuncu olarak kamera arkasından önüne geçiş yapıyor.

 
 
Ezel Akay, ‘Yarım Kalan Aşklar’da korkulan bir mafya babası olan Ayı İsmet’e hayat veriyor. Usta isim, gerek karakterinin kendine has giyim tarzıyla gerekse hikayedeki kilit rolüyle dikkat geçiyor.

 

 

Akay, Yarım Kalan Aşklar'da canlandıracağı İsmet karakterini canlandırma süreci hakkında şunları söyledi: “Son zamanlarda okuduğum en iyi dizi senaryosuydu, öncelikle bu beni heveslendirdi. Yönetmenimiz Umur Turagay bu işin iç gıcıklayıcı ve sineması sağlam bir anlatı olacağının garantisiydi benim için. Öyle de oldu sanıyorum. Neredeyse kariyerlerimizin başından beri tanışıyoruz Umur ile. Özellikle oyuncu yönetiminde hem Umur’un hem de ikinci yönetmenimiz Gamze Turagay’ın titizliği de beni ve diğer oyuncuları çok olumlu etkiledi. Çok eğlenceli, ilginç karakterlerle bezeli, gizemli, aksiyon dolu bir hikaye… “Kötü adam” oynamak da çok zevkliymiş.”
 
Ezel Akay’ın yanı sıra Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz, Cem Davran, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi önemli isimlerin yer aldığı merakla beklenen projenin yönetmen koltuğunda usta yönetmen Umur Turagay otururken, senaryo ekibinde Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur bulunuyor. Çekimleri devam eden ‘Yarım Kalan Aşklar’ çok yakında BluTV’de izleyici karşısına çıkacak.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Yarım Kalan Aşklar Bilgileri