Emir Benderlioğlu, Börü'deki performansıyla yabancı basının ilgisini çekiyor

07.01.2019 Börü
Börü
Börü dizisinin Netflix’te yayınlanmaya başlamasıyla birçok ülkede dikkatleri üzerine çeken oyuncu, performansıyla haber sitelerine de konu oldu.
 
Şu sıralar final bölümü olarak çekilen sinema filmiyle gündemde olan mini dizi “Börü”nün yıldızlarından Emir Benderlioğlu dikkat çekti.. 190’dan fazla ülkede 130 milyonu aşkın abonesi olan internet televizyon ağı Netflix’in satın alıp “Wolf” adıyla yayınladığı dizi, yurtdışında beğeni topladı. Özel Harekat Kuvvetleri içerisinde yer alan bir timin en sorunlu ve disiplinsiz karakteri Turan Kara’ya hayat veren Emir Benderlioğlu da başarılı performansıyla dikkatleri üzerine çekti.

 

 

Sosyal medyada ve TV forum sitelerinde Emir Benderlioğlu hakkında övgü dolu paylaşımlar yapıldı. Başarılı oyuncu, dünyaca ünlü eğlence ve popüler kültür sitesi www.decider.com’un da dikkatini çekti. “Börü” için özel bir haber yayınlayan site, Emir Benderlioğlu için “Yıldız adayı” başlığını kullandı. Yapılan değerlendirmede Benderlioğlu, dizinin parlayan ismi olarak gösterildi. 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Börü Bilgileri