Elimi Bırakmadan ilk bilgiler ve görseller yayınlandı

11.07.2018 Elimi Bırakma
Elimi Bırakma

Oyuncu kadrosu ve senaryosu ile yayınlanmadan çok konuşulan Elimi Bırakma dizisi, 22 Temmuz günü TRT 1’de ekran yolculuğuna başlıyor.

TRT 1 ekranlarında yaz dönemine damga vurmaya hazırlanan Elimi Bırakma dizisinin yayın tarihi belli oldu. Başrollerini Alina Boz ve Alp Navruz’un paylaştığı, dizisinin ilk bölümü 22 Temmuz günü ekrana gelecek. 

 

 

Daha yayınlanamadan oyun kadrosu ve senaryosu ile çok konuşulan dizinin hazırlıkları 2 aydır devam ediyor. Sahip olduğu tüm değerleri bir gecede kaybeden Azra ile benzer kaderi paylaştıkları Cenk’in yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye, İnsanın dönüp gidebileceği bir evinin, ailesinin olması dünyanın en büyük hazinesi” mottosu ile hareket ederek, aile bağlarının önemini bir kez daha seyircinin gözleri önüne serecek. 
Yapımcılığını Üs Yapım’ın üstlendiği Elimi Bırakma dizisinin yönetmen koltuğuna Sadullah Celen oturuyor. Birçok iddialı projenin yönetmenliğini üstlenen Celen, yayın tarihinin yaklaşmasıyla heyecanlandıklarını söyleyerek, “Çok iddialı bir senaryo ile geliyoruz. Unutulmaya yüz tutmuş aile değerlerini izleyenlere bir kez daha hatırlatacağız. Bu dizi herkese ailenin önemini bir kez daha anlatacak” dedi.

 

 

Senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizide Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç, Batuhan Ekşi gibi başarılı isimler rol alıyor.
 

 

 

 

 

 

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Elimi Bırakma Bilgileri