Dilan Çiçek Deniz açılış törenine katıldığı Cannes Film Festivali'nde ilgi odağı oldu

15.05.2019 Çukur
Çukur

Geçen yıl mücevher markası Messika Jewellery’nin davetiyle Cannes Film Festivali’nin kapanış törenine katılan Dilan Çiçek Deniz, bu sene markanın sahibi ve tasarımcısı Valerie Messika’nın davetlisi olarak festivalin açılış törenine katıldı.  


Hakan Yıldırım imzalı elbisesi ile salı akşamı (14 Mart) gerçekleşen kırmızı  halı geçişinde göz kamaştıran Dilan Çiçek Deniz yabancı basının da ilgisini üzerine topladı. Toplamda 800 bin euro değerindeki kolye, küpe ve bileklikten oluşan takıları oyuncunun yanından ayrılmayan bodyguard ekibi korudu. 
 

 

 

AÇILIŞ FİLMİNİ İZLEDİ
Alejandro Gonzalez Innarritu'nun jüri başkanlığını üstlendiği festivalin açılışı Jim Jarmusch’ın yazdığı ve yönettiği “The Dead Don't Die” filmi ile yapıldı. Bill  Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Danny Glover, Iggy Pop, ve Selena Gomez gibi starların yer aldığı filmi Dilan Çiçek Deniz’de ünlü isimlerle birlikte izledi.
 


Dilan Çiçek Deniz “Bu sene Cannes’a ikinci gelişim ve değerli bir tecrübe oldu benim için. Birçok önemli kişi ile tanışma ve oyunculuk adına iletişim kurma fırsatı yakaladım”


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çukur Bilgileri