Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz 'Yarım Kalan Aşklar'ın tanıtım kareleri için yapılan çekiminde bir araya geldi

17.07.2020 Yarım Kalan Aşklar
Yarım Kalan Aşklar

Blu TV’nin yeni özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisinin başrol oyuncuları Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz, dizinin tanıtım kareleri için yapılan özel fotoğraf çekiminde bir araya geldi.  

 
Yarım Kalan Aşklar
Geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz bir bedende dünyaya geri dönen Ozan’ın hikayesini anlatan BluTV’nin özel yapımı ‘Yarım Kalan Aşklar’ dizisinin başrol oyuncuları Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in uyumu dikkat çekiyor! 

 

 

Türkiye’de bugüne kadar benzeri görülmemiş bir hikayeye sahip olan dizide, Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz gizemli bir aşk hikayesi ile izleyici karşısına çıkacak. 
 
 
TIMS&B Productions imzalı dizinin, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen afiş ve tanıtım çekiminden bir kamera arkası videosu da yayınlandı.
https://www.youtube.com/watch?v=4V7p5t8gInk&feature=youtu.be

Daha önce Tatlı Küçük Yalancılar'da da izlediğimiz ama ilk kez ‘Yarım Kalan Aşklar’ da partner olarak bir araya gelen ikilinin birbirinden enerjik, neşeli ve romantik pozları dizinin yayın tarihine dair heyecanı arttırıyor. 

 
Yarım Kalan Aşklar
Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz’in yanı sıra Cdizinin kadrosunda Cem Davran, Ezel Akay, Esra Ruşan, Nazlı Bulum, Cihat Süvarioğlu ve Gizem Ünsal gibi isimler yer alıyor.
 
Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten Umur Turagay yer alırken, senaristliğini Ethem Özışık (Poyraz Karayel, Söz), Hakan Bonomo (Adı Mutluluk, Söz) ve Ercan Uğur (Söz) üstleniyor.
 
Yarım Kalan Aşklar

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Yarım Kalan Aşklar Bilgileri