Burak Deniz 'İbrahim Selim ile Bu Gece'ye konuk oldu

17.10.2020 Yarım Kalan Aşklar
Yarım Kalan Aşklar

“İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu, son günlerde dijital bir platformda yayınlanan “Yarım Kalan Aşklar” dizisiyle de dikkatleri yeniden üzerine çeken yakışıklı oyuncu Burak Deniz oldu.

Müzikten, stand-up’a, mizahtan güncel konulara; kültürün her alanına dokunan eğlence dolu dakikalar yaşanan programda Deniz’in samimi itirafları da damga vurdu.

 

 

Kendisiyle ilgili konularda içten tavrıyla dikkat çeken yakışıklı oyuncu Burak Deniz, “Bu isimlerden hangisi ile yemeğe çıkmak isterdin?” sorusunun yöneltildiği şovun eğlenceli oyunu “O mu? Bu mu?” da şıklarda Paris Hilton’u görünce esprili bir dille Paris Hilton’un kendisiyle yemeğe çıkmak isteyeceğini belirterek Hilton’un daha önce kendisiyle ilgili bilgi edinmek için bir Türk’ün yardımına başvurduğu bilgisini de paylaştı.

Yeşilçam sinemasına olan ilgisinden bahseden yakışıklı oyuncu, Yeşilçam’ın efsanevi jönlerinden Kadir İnanır’ benzetilmesi hakkında da İnanır’ın “Karagözlüm” filmindeki haline benzediğini düşündüğünü söyledi. Son günlerde dijital bir platformda yayınlanan “Yarım Kalan Aşklar” dizisiyle ilgili uzun zamandır yaşamadığı yoğunlukta bir set geçirdiğinin altını çizen Burak Deniz ortaya çıkardıkları işin kendisi için tatmin edici olduğunun da altını çizdi.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Yarım Kalan Aşklar Bilgileri