Burak Deniz, Maraşlı dizisinde canlandırdığı karakteri anlattı

07.01.2021 Maraşlı
Maraşlı

Burak Deniz ve Alina Boz’un başrollerini paylaştığı, Tims&B Productions'ın yapımını üstlendiği 'Maraşlı' dizisi ATV ekranlarından izleyiciyle buluşmak için gün sayıyor.

 
Sert mizaçlı, zeki, çevik, çevresinde az ama net konuşan biri olarak bilinen Maraşlı'yı canlandıran Burak Deniz, karakterinin Özel Kuvvetler’de görevli eski bir asker olması nedeniyle çekimler başlamadan uzun süre önce silah ve savunma özel eğitimleri almaya başladı.  

 
İddialı bir karakterle seyirciyle buluşmaya hazırlanan Burak Deniz “Hikayeyi ilk okuduğumda çok beğendim. Dizinin özellikle ilk bölümlerinde seyircinin ilgisini çekecek bolca aksiyon sahnesi olacak. Maraşlı’nın hayatında sadece kızı var ve tüm dikkatini ona vermiş durumda. Maraşlı’daki aşk hikayesi ise canlandırdığım karakter için beklenmedik bir duygu olacak. Aşk bence hepimiz için aniden gelen bir duygu olduğundan biz de ne yapacağımızı bilmeden hareket ediyoruz ve hayatla beraber onu da kabul ediyoruz. Maraşlı için de aynısı geçerli olacak. Hiç beklemediği yerden aşkı bulacak diye ümit ediyorum.” dedi.

 

 

Dizi, kızı Zeliş’in vurulmasıyla hayatında yeni bir sayfa açan; gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın, bir gün istemeden büyük bir olayla karşı karşıya kalan Mahur’la tanışması ve hayatını kurtarması sonucu, hem aşkın hem de büyük sırların peşinde soluksuz bir serüvene sürüklenmesini konu alıyor.
 

Senaryosunu Ethem Özışık, Hakan Bonomo, Ercan Uğur’un, yönetmenliğini ise Arda Sarıgün ’nün üstlendiği Maraşlı 11 Ocak Pazartesi saat 20.00’de ATV’de başlıyor!


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Maraşlı Bilgileri