Boncuk, Doktor Hanım'a nihayet açılıyor

15.12.2020 Kırmızı Oda
Kırmızı Oda

Tv8'in OGM Pictures imzalı, Gülseren Budayıcıoğlu’nun gerçek karakterlerin gerçek yaşam öykülerini barındıran eserlerinden uyarlanan dizisi ‘Kırmızı Oda’, ünlü oyuncu Burcu Biricik’in canlandırdığı Boncuk karakteriyle gündemde. 

 
Burcu Biricik’in ‘Kırmızı Oda izleyicisinin kısa sürede bağrına bastığı karakterdeki oyunculuğu beğeni toplarken; Boncuk sosyal medyanın da gündemindeydi.
 
Küçük yaşta babasının eve başka bir kadınla gelmesine tanık olan, ardından Sadık’la evlendirilip Hollanda’ya yerleşip orada yapayalnız bir hayat süren Boncuk, hayalinde ermişleri yaratmış, onlarla sohbet etmeye başlamıştı. Derdini kimseye anlatamayan Boncuk, Doktor Hanım’la tanışınca, aile evinden getirdiği yükü ve bastırdığı duygularını nihayet anlatmaya başlıyor! 

 

 

Boncuk, bir yandan ermişlerin sözüyle başka biriyle evlendirilmek için gün sayarken; bir yandan da Doktor Hanım’a her şeyi anlatabilmek için ermişlerden izin alınca yeni bölümde içini döküyor. ‘Kırmızı Oda’nın 16’ncı bölümünde Doktor Hanım sorularıyla Boncuk’u geçmişine dair konuşturuyor ve halüsinasyonlarına çözüm arıyor.
 
‘Kırmızı Oda’ cuma akşamı yeni bölümüyle TV8’de.
 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kırmızı Oda Bilgileri