BluTv'nin yeni projesi Yarım Kalan Aşklar'ın başrol oyuncuları Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz bir araya geldi

29.05.2019 Yarım Kalan Aşklar
Yarım Kalan Aşklar

BluTv'den yeni bir proje daha geliyor. Dijital platformun bu yeni projesi "Türkiye’nin ilk büyülü gerçekçi dizisi" olma iddiasını taşıyor. Başrollerini, daha önce Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde birlikte izlediğimiz Burak Deniz ve Dilan Çiçek Deniz'in paylaştığı dizinin yapımcısı ise Muhteşem Yüzyıl, Bir Zamanlar Çukurova ve Söz gibi başarılı dizilerde imzası bulunan TIMS&B Productions.

 

Çekimleri Haziran ayı içinde başlayacak olan  “Yarım Kalan Aşklar”, geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybedip sürpriz birinin bedeninde dünyaya geri dönen Ozan’ın hikayesini anlatıyor.

 

 

Yeni bir hayat, yeni bir beden, yarıda kalmış bir aşk...
 
İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir.Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulacaktır: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulacaktır. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.
 

Yarım Kalan Aşklar’ın yönetmen koltuğunda Suskunlar, Karışık Pizza, İkimizin Yerine gibi yapımları yöneten başarılı yönetmen Umur Turagay yer alırken, senaristliğini Poyraz Karayel, Söz, Adı Mutluluk gibi başarılı yapımların senaristliğini üstlenmiş; Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur üstleniyor.
 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Yarım Kalan Aşklar Bilgileri