BluTv ve FX'in merakla beklenen mistik polisiyesi Alef yakında başlıyor!

25.02.2020 Alef
Alef

Türkiye’nin üyelik modelli ilk dijital yayın platformu olan BluTV ile 'The Walking Dead”, “American Horror Story”, “War of the Worlds” gibi dizilerin yayıncısı FX'in merakla beklenen mistik polisiyesi Alef'ten yeni bir tanıtım ve yeni görseller yayınlandı.

 
 
Kenan İmirzalıoğlu, Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen'in bir araya getiren dizinin yönetmenliğini Emin Alper, senaristliğini Emre Kayış, yapımını ise MAY Prodüksiyon üstleniyor. A
 
Sır dolu cinayetler, gizemli bir katil
 
Kenan İmirzalıoğlu’nun canlandırdığı Kemal ile Ahmet Mümtaz Taylan’ın canlandırdığı Settar karakterleri hem kişisel hayatları hem de işlerine bakış açılarıyla birbirine tamamen zıt iki dedektiftir. İstanbul’da işlenen esrarengiz cinayetleri çözmek için aldıkları görev onları bir araya getirir. Dedektifler ancak kendi deneyim ve bilgilerini birleştirirlerse vakayı çözebileceklerdir. 
 
Karşılarındaki seri katilin cinayet motivasyonlarını çözmeye çalışırken kendilerini hiç bilmedikleri bir dünyanın eşiğinde bulurlar. Bu zorlu yolculukta açılacak kapılar hem Kemal’in hem Settar’ın kendi iç dünyalarında saklı kalan acılarını da açığa çıkaracaktır.

 

 

İşaretin anlamı ne?
 
Kemal ve Settar her cinayet vakasında aynı işaretle karşılaşır. Katil, adeta kendisiyle birlikte bir sırrın açığa çıkmasını istemekte ve geriye ipuçları bırakmaktadır. Ancak bu gizemli ipuçları, sıradan cinayet vakalarını açıklayan yöntemlerle çözülememektedir. Melisa Sözen’in canlandıracağı Yaşar, Kemal ve Settar ile birlikte bu gizemli ipuçlarının peşine düşecektir.

Alef'in yeni tanıtımı:

https://www.youtube.com/watch?v=8IKnHan6jkE&feature=youtu.be
 
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Alef Bilgileri