Belçim Bilgin 'Hekimoğlu' kadrosuna dahil oluyor

08.09.2020 Hekimoğlu
Hekimoğlu
Geçtiğimiz sezonun ses getiren ve ilgiyle izlenen dizilerinden olan Hekimoğlu 2. sezonuna başladı. Dizinin 8 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek olan 16. bölümünde, oyuncu kadrosuna Belçin Bilgin dahil oluyor. Dizide Ateş Hekimoğlu’nun eski eşi avukat Selin olarak karşımıza çıkacak olan Belçim Bilgin, “Selin’in gelmesiyle Hekimoğlu’nda hiç beklenmedik şeyler olabilir” dedi. 
 
Belçim Bilgin Hekimoğlu kadrosuna katılıyor.
“Heyecanımı izleyici ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum!”
“Dr. House’un büyük hastasıydım” diyen Bilgin, diziye dahil olmasıyla ilgili şunları söyledi: “Hekimoğlu’nu ekibe dahil olacağım zaman izlemeye başladım. Çok güzel bir ekiple, çok güzel yapılan bir işin ben de bir parçası olduğum için çok mutluyum. Profesyonel, işine tüm varlığıyla sahip çıkan insanlarla bir seti paylaşmayı büyük bir şans olarak görüyorum. Selin çok güçlü, zeki, kendine güvenen bir kadın. Türk televizyonlarına böyle bir karakterle dönmüş olmak beni ayrıca mutlu ediyor. Heyecanımı salı akşamı izleyici ile paylaşmak için sabırsızlanıyorum” dedi. 

 

 

Belçim Bilgin Hekimoğlu kadrosuna katılıyor.
Sürpriz konuk oyuncu çok konuşulacak!
Hekimoğlu’nun Salı akşamı yayınlanacak bölümüne bir de sürpriz bir isim konuk oyuncu olacak. O isimle, Timuçin Esen’in birlikte oynadığı sahneler çok konuşulacak. Başrollerinde Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay’ın yer aldığı Hekimoğlu, 8 Eylül Salı akşamı saat 20.00’de yeni bölümüyle Kanal D’de…
Belçim Bilgin Hekimoğlu kadrosuna katılıyor.

Belçim Bilgin Hekimoğlu kadrosuna katılıyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Hekimoğlu Bilgileri