BeStylish Get Away etkinliğine çok sayıda ünlü katıldı

17.06.2019 Kadın
Kadın

BeStyle dergisi'nin bu yıl altıncısı düzenlenen BeStylish Get Away etkinliği hafta sonu Alaçatı Porto Beach Exclusive Hotel’de gerçekleşti.

 
Rıza Kocaoğlu, Caner Cindoruk, Selin Şekerci, Uğur Güneş, Ebru Şahin, Kaan Taşaner, Melisa Döngel, Pelin Ötekin, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Tolga Mendi, Serenay Aktaş, Celil Nalçakan, Necip Memili, Gökhan Keser, Hatice Aslan, Burak Tozkoparan, Atakan Hoşgören, Burak Yörük, Başak Parlak ve Hazal Filiz Küçükköse gibi birçok ünlü ismin katıldığı ve gün boyu düzenlenen workshoplarla renkli görüntülere ev sahipliği yapan etkinlik görkemli bir partiyle de sona erdi.

 

 

 
Parti öncesi işletmeciliğini Mehmet Davran’ın yaptığı Kafi Alaçatı’da düzenlenen yemekte ise sahneye çıkan davetlilerden Celil Nalçakan, Gökhan Keser ve Mert Davran dinleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.
 
Lumberjack, Kahve Dünyası, Omega, Maya Estetik, Eröz Otomotiv Audi, Nestle Professional, Ultimate Ears, ST Yapı Gayrimenkul ile  Magnum”un sponsorluğunda keyifli bir hafta sonu geçiren ünlü isimler, eğlence dolu anlarla da yaza merhaba dedi.

 

 

 

 


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kadın Bilgileri