Ayşe ve Kerem arasındaki mücadelenin kazananı kim olacak? Afili Aşk'ın yeni bölümünde neler yaşanacak?

16.12.2019 Afili Aşk
Afili Aşk

Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul'un başrollerini paylaştığı, Serdar Gözelekli'Nin yönettiği, ARC Film imzalı Afili Aşk bu hafta 27. bölümü ekraa geliyor. Yeni bölümde neler yaşanacak?

Yüz yıllardır süregelen kadın erkek arasındaki çatışma Kerem ve Ayşe'yi de karşı karşıya getirir. Bekarlığa veda partisinden sonra ikili arasında başlayan inatlaşma büyür ve bütün şirketin dahil olduğu büyük bir düelloya dönüşür.

Evlendikten sonra “kadınlar ne ister, erkekler ne ister” sorularının listeleri şirketteki kadın ve erkek çalışanlara sunulur. Bu mücadelenin kazananı kim olacak Ayşe mi, yoksa Kerem mi?

 

 

Bütün bu zorlu günün ardından Kerem, Ayşe’nin içinde ukde kalan evlilik teklifi için yeni sürprizler hazırlamaya başlar. Bugüne kadar evlilik teklifinde pek başarılı olamayan Kerem, bu sefer bu planları gerçekleştirmeyi başarabilecek midir?

İki aşık her şeyi yoluna koyduklarını düşünürken Melahat’ın ilaçlarını ihmal etmesiyle tekrar kafası gidip gelmeye başlar. Sahte evliliği bilen Melahat, etrafta ne zaman patlayacağı belli olmayan saatli bomba gibi dolaşmaktadır.

Afili Aşk'ın yeni bölümü 18 Aralık Çarşamba, Kanal D'de.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Afili Aşk Bilgileri