Aydilge, Çatı Katı Aşk ile yılın en iyi dizi müziğini aldı

10.09.2020 Çatı Katı Aşk
Çatı Katı Aşk

Kiraz Mevsimi ve Kiralık Aşk gibi pek çok dizi için yaptığı unutulmaz müziklerle "dizi müziklerinin kraliçesi" olarak anılan Aydilge, Kanal D'nin sevilen dizisi Çatı Katı Aşk için yaptığı jenerik şarkısıyla bir kez daha Yılın En İyi Dizi Müziği Ödülüne layık görüldü.

 
Geçtiğimiz akşam, Cevahir Otel'de altıncısı düzenlenen Mood Ödülleri'nde, Kanal D'nin romantik komedisi Çatı Katı Aşk için yaptığı "Nasıl İnansam?" adlı şarkısı ile ödüle layık görülen Aydilge, yaşadığı sevinci izleyiciyle paylaştı. 

 

 

"Aile kavramını, gerçek aşkı, paylaşmayı, masumiyeti hatırlatan, sıcacık bir diziye müzik yaptığım için gurur duyuyorum" diyen genç sanatçı, "bu değerleri yeniden hatırlamaya hepimizin ihtiyacı var" diyerek şarkısını seslendirdi. 
 
Müziğin, dizilere ne kadar büyük değer kattığının artık anlaşılıyor olmasından dolayı sevinçli olduğunu söyleyen sanatçı, söz ve bestesi kendisine ait olan şarkısını büyük alkış eşliğinde seslendirdikten sonra, yeni single'ı Bir Kedim Var'ın bu Cuma yayına gireceği müjdesini de verdi.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Çatı Katı Aşk Bilgileri