Neslihan Atagül, yeni projesinin ilk sayısını Instagram hesabından takipçileriyle buluşturdu

01.06.2020 Sefirin Kızı
Sefirin Kızı

Neslihan Atagül Doğulu, yeni projesi “Hadsiz” isimli online derginin ilk sayısını Instagram hesabından takipçileriyle buluşturdu. 

 
İçeriği, çarpıcı fotoğrafları, çekici röportajları ve “hadsiz” konuklarıyla fark yaratacak yeni proje ‘Hadsiz’, bugün itibariyle Instagram hesabı üzerinden yayınlandı.
 
 
İlk konuk olarak Kadir Doğulu’nun ağırlandığı online dergi, oyuncu Deniz Tansel Öngel’in de “Hadsizlerden Bir Hadsiz: Hasan Ali Yücel” yazısına yer verdi. Online dergi, ilham veren pek çok farklı konuk ve hikayeyle aylık olarak takipçilerle buluşacak.
 
 
Neslihan Atagül Doğulu ve Kadir Doğulu Çiftinden İlk Karşılıklı Röportaj
 
Online derginin ilk sayısında okurları karşılayan büyük sürpriz ise Neslihan Atagül Doğulu’nun eşi Kadir Doğulu ile yaptığı röportaj oldu. Doğulu çiftinin ilk karşılıklı röportajında Neslihan Atagül Doğulu, sorduğu sorularla; Kadir Doğulu ise vermiş olduğu cevaplarla takipçilerin severek okuyacağı son derece keyifli bir sohbete imza attılar. Görsel, yazılı ve işitsel olarak yayınlanan röportajda sahip olduğu ve yegâne sahip çıkmak istediği, yaşamak büyütmek istediği şeyin aşk olduğunu söyleyen Kadir Doğulu, tek soru sorma hakkı olması halinde de soru sormayı ortadan kaldırabilecek bir hal istediğini dile getirdi. Neslihan Atagül Doğulu’nun objektifine poz veren Kadir Doğulu, “Herkesin merakı giderilsin, herkes birbirini anlamış olsun, soru sorma gereği kalmasın” temennisinde bulundu. Kendisinde en beğendiği özelliğin insanlarla arasında mesafe olmadığını açıklayan Doğulu, hadsizliği ise daha “insan evladının belki ilk dönemlerinde yaşadığı ama bugün hasretle beklediği ve aradığı şey, gerçek özgürlük” olarak niteledi.

 

 

Deniz Tansel Öngel’in Kaleminden Hasan Ali Yücel Portresi
 
Derginin ilk sayısına katkı veren bir diğer isim de oyuncu Deniz Tansel Öngel oldu. “Hadsizlerden Bir Hadsiz Hasan Ali Yücel” başlıklı yazısıyla “Hadsiz” derginin kuruluş amacı ve yer vereceği hadsiz kişilere en uygun kişiliklerden biri olan Hasan Ali Yücel’i ele alan Öngel, onun en hadsiz kişiliğini yazıya döktü. Hasan Ali Yücel, 12 yıl milletvekilliği, 7 yıl Millî Eğitim Bakanlığı yapan hem Aşık Veysel hem Mozart bilenlerin hem Dede Korkut hem Moliere okuyanların, hayvancılığın en ileri tekniklerini bilip, tamirat yapabilenlerin, kendi köylerine gidip her yeri aydınlatanların olduğu Köy Enstitüleri’nin kurucularındandı. Ülkemiz adına önemli işlere imza atan böyle biri de herkesi hayran bırakan kişiliğiyle ilk sayının ilhamı oldu.
 
Instagram’a özel olarak hazırlanan şık tasarımıyla, içeriğini Neslihan Atagül Doğulu’nun objektifinden yansıyan çarpıcı fotoğrafların oluşturduğu dergi, bugünden itibaren Neslihan Atagül Doğulu’nın Instagram hesabında tüm ilham almak isteyenlerle buluşacak.


Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Sefirin Kızı Bilgileri