Alina Boz ve Alp Navruz 'Şule ile Vitrindekiler'e konuk oluyor

02.08.2018 Elimi Bırakma
Elimi Bırakma

Kanal D’nin, sunuculuğunu Şule Zeybek’in yaptığı, beğeni ile izlenen programı “Şule ile Vitrindekiler” e 5 Ağustos Pazar günü, Elimi Bırakma dizisinin sevilen oyuncuları Alina Boz ve Alp Navruz konuk oluyor. 


Genç ve yetenekli oyuncular Alina Boz ile Alp Navruz keyifli sohbetleri ve samimi açıklamalarıyla Pazar gününe renk katmaya geliyorlar.  Kısa sürede “başrol” olan Alina Boz başarı öyküsünü izleyiciyle paylaştı.


 

 

Özel hayatı da meslek hayatı gibi çok konuşulan ünlü oyuncu aşk hayatı ile ilgili de çok özel açıklamalar yaptı.Magazin dünyasında yaşanan kavgaları da değerlendiren Alina Boz, ünlüler arasında yaşanan kavgalar için hangi yorumu yaptı. Güzel oyuncu ayrıca, 3 yıl birlikte rol aldığı Nurgül Yeşilçay ile neden görüşmediğini de programda açıkladı.

Alp Navruz ise pek bilinmeyen aile ve özel hayatına dair açıklamalarla renk kattı. Çocukluğundan bu yana yazdığı şiirleri biriktirdiğini ve yakında bir kitap olarak yayınlayacağını söyleyen Alp Navruz,  “romantik bir erkeğim” diyerek kadın hayranlarının yüreğine su serpti. 


 

 

 4 Ağustos Cumartesi günü ise, programa Elimi Bırakma dizisinin bir diğer sevilen oyuncusu Batuhan Ekşi ve ünlü model Özge Ulusoy konuk oluyor.


Daha önce hiçbir yerde duymadığınız samimi itiraflar, müzik dolu dakikalar ve keyifli bir sohbet için 13..00'da “Şule İle Vitrindekiler”i kaçırmayın! 
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Elimi Bırakma Bilgileri