Ali Yağcı 'Her Yerde Sen'de rekabetçi bir veliaht olan 'Burak Yangel' karakterine hayat verecek

11.06.2019 Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

Sevilen oyuncu Ali Yağcı, başrollerini Furkan Andıç ve Aybüke Pusat’ın paylaştığı ‘Her Yerde Sen’ dizisiyle 14 Haziran’da FOX’ta seyirciyle buluşuyor.

 
 
Karizmatik Yönetici
 
Romantik komedi türündeki eğlenceli hikayesiyle FOX’ta ekrana gelecek olan ‘Her Yerde Sen’de Ali Yağcı, çalıştığı şirketin sahibinin oğlu olan Burak Yangel karakterine hayat verecek. Rekabetçi bir veliaht olan Burak Yangel, karizmatik, kibirli ve bir o kadar da iyi eğitim görmüş olup, işleri bileğinin hakkıyla devralmıştır. Fakat titrinin resmileşeceğini sandığı gün kendisinin yerine Demir’in (Furkan Andıç) yönetici olarak geleceğini öğrenince,  proje yöneticiliğine geri dönmek zorunda kalır. İşten ayrılmak istese de şirketi batmaktan kurtarırken riskli kararlar alıp, olmadık kişilere elini kolunu kaptırdığı için adım atmakta zorlanacaktır.  

 

 

Yönetmenliğini Ender Mıhlar’ın yaptığı, senaryosunu Deniz Yeşilgün ile Esra Çetek Yılmazer’in kaleme aldığı Karga7 Pictures yapımı 'Her Yerde Sen'in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, AliGözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor.

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Her Yerde Sen Bilgileri