46.Pantene Altın Kelebek oylamasında final turu başladı! Finale hangi adaylar kaldı?

17.01.2020 Mucize Doktor
Mucize Doktor

Hürriyet Gazetesi’nin 45 yıldır düzenlediği ve Pantene'nin ortaklığıyla 28 Şubat’ta Zorlu PSM’de 46’cısı düzenlenecek olan Altın Kelebek’te oylamada final turunda gelindi.

 
Tüm Türkiye’nin merakla beklediği Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nde bu senenin oylamasının ilk turu sona erdi. 10.920.000 sayıda oyun kullanıldığı ilk turda, rekor sayıda katılım gerçekleşti.
 
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Pantene Altın Kelebek Ödülleri’nin ilk fazında halkın oyları ile en yüksek oy sayısına ulaşan her kategorideki finalistler belli oldu. Bu yıl ödüller arasında ilk kez ‘En İyi Rap’ kategorisi de bulunuyor. Oy vermek için son gün 13 Şubat 2020…
 
Yıl boyunca yetenekleri ve başarıları ile adından söz ettirenler %70 halkın ve %30 jürinin oyları değerlendirilerek belli olacak ve en iyilerin günü 28 Şubat’ta 46. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ödüllerine kavuşacak.
 
Oylama, Pantene Altın Kelebek Ödülleri resmi internet sitesi www.pantenealtinkelebekodulleri.com’da devam ediyor.
 
 
İşte televizyon dalında finalistlerin listesi:

 
EN İYİ KADIN OYUNCU
 
Alina Boz - Elimi Bırakma (TRT 1)
 
Aslı Enver - İstanbullu Gelin (Star)
 
Bahar Şahin - Zalim İstanbul (Kanal D)
 
Burcu Biricik - Kuzgun (Star)
 
Demet Evgar - Avlu (Star)
 
Dilan Çiçek Deniz - Çukur (Show TV)
 
Ebru Şahin - Hercai (atv)
 
Hilal Altınbilek - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
 
İrem Helvacıoğlu - Sen Anlat Karadeniz (atv)
 
Özge Özpirinçci - Kadın (Fox)
 
 
EN İYİ ERKEK OYUNCU
 
Akın Akınözü - Hercai (atv)
 
Alp Navruz - Elimi Bırakma (TRT1)
 
Aras Bulut İynemli - Çukur (Show TV)
 
Barış Arduç - Kuzgun (Star)
 
Çağatay Ulusoy - Hakan: Muhafız (Netflix)
 
Erdal Beşikçioğlu - Behzat Ç. (Blu TV)
 
Haluk Bilginer - Şahsiyet (Puhu TV)
 
Kerem Alışık - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
 
Taner Ölmez - Mucize Doktor (Fox)
 
Ulaş Tuna Astepe - Sen Anlat Karadeniz (atv)
 
 
EN İYİ DİZİ
 
Arka Sokaklar: (Kanal D)
 
Avlu: (Star)
 
Bir Zamanlar Çukurova: (atv)
 
Çukur: (Show TV)
 
Hercai: (atv)
 
Kadın: (Fox)
 
Kuzgun: (Star)
 
Mucize Doktor: (Fox)
 
Sen Anlat Karadeniz: (atv)
 
Zalim İstanbul: (Kanal D)
 
 
 
EN İYİ DİZİ ÇİFTİ
 
Alina Boz-Alp Navruz
 
Aybüke Pusat-Furkan Andıç
 
Burcu Biricik-Barış Arduç
 
Burcu Özberk-Çağlar Ertuğrul
 
Demet Özdemir-Can Yaman
 
Dilan Çiçek Deniz-Aras Bulut İynemli
 
Ebru Şahin-Akın Akınözü
 
Elçin Sangu-Kıvanç Tatlıtuğ
 
İrem Helvacıoğlu-Ulaş Tuna Astepe
 
Ozan Dolunay-Sera Kutlubey

 

 

EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ
 
Afili Aşk (Kanal D)
 
Benim Tatlı Yalanım (Star)
 
Erkenci Kuş (Star)
 
Her Yerde Sen (Fox)
 
Kuzey Yıldızı - İlk Aşk (Show TV)
 
 
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU
 
Aslı Bekiroğlu - Benim Tatlı Yalanım (Star)
 
Aslıhan Güner - Kuzey Yıldızı-İlk Aşk (Show TV)
 
Aybüke Pusat - Her Yerde Sen (Fox)
 
Burcu Özberk - Afili Aşk (Kanal D)
 
Demet Özdemir - Erkenci Kuş (Star)
 
 
 
EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU
 
Can Yaman - Erkenci Kuş (Star)
 
Çağlar Ertuğrul - Afili Aşk (Kanal D)
 
Furkan Andıç - Her Yerde Sen (Fox)
 
Furkan Palalı - Benim Tatlı Yalanım (Star)
 
İsmail Demirci - Kuzey Yıldızı-İlk Aşk (Show TV)
 
 
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ
 
BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 (Kanal D)
 
Çocuklar Duymasın (Kanal D)
 
Güldür Güldür (Show TV)
 
Jet Sosyete - (TV8)
 
Kalk Gidelim - (TRT 1)
 
 
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ KADIN OYUNCU
 
Açelya Topaloğlu - Güldür Güldür (Show TV)
 
Aslı Bekiroğlu - Jet Sosyete (TV8)
 
Ayça Varlıer - Kalk Gidelim (TRT1)
 
Deniz Cengiz - Jet Sosyete (TV8)
 
Doğa Rutkay - Güldür Güldür (Show TV)
 
Ecem Erkek - Güldür Güldür (Show TV)
 
Evrim Akın - Güldür Güldür (Show TV)
 
Gülse Birsel - Jet Sosyete (TV8)
 
Hasibe Eren - Jet Sosyete (TV8)
 
Pınar Altuğ - Çocuklar Duymasın (Kanal D)
 
 
EN İYİ KOMEDİ DİZİSİ ERKEK OYUNCU
 
Ali Sunal - Güldür Güldür (Show TV)
 
Alper Kul - Güldür Güldür (Show TV)
 
Bartu Küçükçağlayan - Jet Sosyete (TV8)
 
Cengiz Bozkurt - Jet Sosyete (TV8)
 
Çağlar Çorumlu - Jet Sosyete (TV8)
 
Enis Arıkan - Jet Sosyete (TV8)
 
Onur Buldu - Güldür Güldür (Show TV)
 
Sarp Apak - Jet Sosyete (TV8)
 
Tamer Karadağlı - Çocuklar Duymasın (Kanal D)
 
Ufuk Özkan - Kalk Gidelim (TRT1)
 
 
EN İYİ ÇOCUK OYUNCU
 
Ada Baykan - Arka Sokaklar (Kanal D)
 
Adin Külçe - Mucize Doktor (Fox)
 
Ali Semi Sefil - Kadın (Fox)
 
Beren Gökyıldız - Kızım (TV8)
 
Ebrar Demirbilek - Hercai (atv)
 
Emir Özyakışır -Şampiyon (TRT1)
 
Hira Su Yıldız - Afili Aşk (Kanal D)
 
Kübra Süzgün - Kadın (Fox)
 
Mehmet Emin Güney - Çocuk (Star)
 
Yiğit Kağan Yazıcı - Elimi Bırakma (TRT1)
 
 
EN İYİ İNTERNET DİZİSİ
 
140 Journos 2019 (Blu TV)
 
Aynen Aynen (YouTube)
 
Bartu Ben (Blu TV)
 
Behzat Ç. (Blu TV)
 
Bozkır (Blu TV)
 
Hakan: Muhafız (Netflix)
 
Pavyon (Blu TV)
 
Sıfır-Bir: Bir Zamanlar Adana’da (Blu TV)
 
Şahsiyet (Puhu TV)
 
Yaşamayanlar (Blu TV)
 

EN İYİ YÖNETMEN
 
Bahadır İnce - Kuzgun (Star)
 
Cem Karcı, Benal Tairi - Hercai (atv)
 
Çağrı Bayrak - Erkenci Kuş (Star)
 
Ender Mıhlar - Her Yerde Sen (Fox)
 
Hakan Algül - Jet Sosyete (TV8)
 
Murat Saraçoğlu - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
 
Nadim Güç - Kadın (Fox)
 
Serdar Gözelekli - Afili Aşk (Kanal D)
 
Sinan Öztürk - Çukur (Show TV)
 
Yusuf Pirhasan - Mucize Doktor (Fox)
 
 
EN İYİ SENARİST
 
Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul - Arka Sokaklar (Kanal D)
 
Ali Aydın - Çarpışma (Show TV)
 
Barış Erdoğan, İlker Arslan, Kübra Sülün, Okşan Tavaslıoğlu - Afili Aşk (Kanal D)
 
Berşan Tan, Eda Tezcan, Feraye Şahin, Pelin Gülcan - Hercai (atv)
 
BKM Mutfak Ekibi - BKM Mutfak Çok Güzel Harektler Bunlar 2 (Kanal D)
 
Deniz Akçay - İstanbullu Gelin (Star)
 
Gökhan Horzum - Çukur (Show TV)
 
Gülse Birsel - Jet Sosyete (TV8)
 
Hande Altaylı - Kadın (Fox)
 
Pınar Bulut, Onur Koralp - Mucize Doktor (Fox)
 
 
EN İYİ ERKEK SUNUCU
 
Acun Ilıcalı(TV8)
 
Ali İhsan Varol (teve2)
 
Alp Kırşan (Star)
 
Arda Türkmen (Kanal D)
 
Engin Altan Düzyatan (TRT1)
 
Enis Arıkan (Kanal D)
 
Eser Yenenler (TV8)
 
İlker Ayrık (Fox)
 
Murat Yıldırım (atv)
 
Okan Bayülgen (TV100)
 
 
 
EN İYİ GÜNDÜZ KUŞAĞI PROGRAMI
 
Arda’nın Mutfağı (Kanal D)
 
Ayhan Sicimoğlu ile Renkler (Kanal D)
 
Çağla ile Yeni Bir Gün (fox)
 
Esra Erol’da (atv)
 
Gelinim Mutfakta (Kanal D)
 
Kuaförüm Sensin (Show TV)
 
Müge Anlı ile Tatlı Sert (atv)
 
Temizlik Benim İşim (fox)
 
Yemekteyiz (TV8)
 
Zuhal Topal’la Sofrada (fox)
 
 

 

 

EN İYİ HABER PROGRAMI
 
5N1K (CNN Türk)
 
Ajans (A Haber)
 
Dünyanın Haberi (NTV)
 
Fatih Altaylı ile Teke Tek (Habertürk)
 
Haber Masası (Halk TV)
 
İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu (Fox)
 
İsmail Küçükkaya İle Çalar Saat (Fox)
 
Mesut Yar ile Bugün (Star)
 
Tarafsız Bölge (CNN Türk)
 
Türkiye’nin Nabzı (Habertürk)
 
 
 
EN İYİ KADIN HABER SUNUCUSU
 
Ayşenur Arslan (Halk TV)
 
Banu El (A Haber)
 
Buket Aydın (Kanal D)
 
Deniz Türe (atv)
 
Ece Belen (Star)
 
Ece Üner (Show TV)
 
Gülbin Tosun (Fox)
 
Nazlı Çelik (Star)
 
Nihan Günay (atv)
 
Simge Fıstıkoğlu (NTV)
 
 
 
EN İYİ KADIN SUNUCU
 
Birce Akalay (Kanal D)
 
Çağla Şıkel (Fox)
 
Esra Erol (atv)
 
Evrim Akın (Show TV)
 
Eylül Öztürk Özkan (Kanal D)
 
Merve Yıldırım (Fox)
 
Müge Anlı (atv)
 
Pelin Çift (TRT1)
 
Zahide Yetiş (Show TV)
 
Zuhal Topal (Fox)
 
 
EN İYİ MAGAZİN PROGRAMI
 
Canlı Masa (Uçankuş TV)
 
Cumartesi Sürprizi (Show TV)
 
Gel Konuşalım (TV8)
 
Hey Canlı (Show TV)
 
HT Magazin (Bloomberg)
 
Magazin D Cumartesi (Kanal D)
 
Magazin D Yaz (Kanal D)
 
Magazin Hattı (TV100)
 
Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa (Kanal D)
 
Söylemezsem Olmaz (Beyaz TV)
 
 
EN İYİ YARIŞMA PROGRAMI
 
Aileler Yarışıyor (TRT1)
 
Benimle Söyle (Kanal D)
 
Güven Bana (atv)
 
Kelime Oyunu (Teve2)
 
Kim Milyoner Olmak İster? (atv)
 
MasterChef Türkiye (TV8)
 
O Ses Türkiye (TV8)
 
Survivor (TV8)
 
Temizlik Benim İşim (fox)
 
Yaparsın Aşkım (fox)
 
 
EN İYİ DİZİ MÜZİĞİ
 
Adamlar Grubu - Börü (Star)
 
Alpay Göltekin, Zeynep Alasya - Diriliş Ertuğrul (TRT1)
 
Aslı Demirer, Safa Hendem, Mehmet Cem Ünal - Afili Aşk (Kanal D)
 
Aytekin Ataş - Bir Zamanlar Çukurova (atv)
 
Aytekin Ataş - Mucize Doktor (Fox)
 
Cem Öget - Erkenci Kuş (Star)
 
Ender Gündüzlü, Metin Arıgül - Hercai (atv)
 
Ender Gündüzlü, Metin Arıgül - Sen Anlat Karadeniz (atv)
 
Toygar Işıklı - Çukur ve Çarpışma (Show TV)
 
Toygar Işıklı - Kuzgun (Star)
 
 
EN İYİ ERKEK HABER SUNUCUSU
 
Ahmed Arpat: (NTV)
 
Can Okanar: (A Haber)
 
Cem Öğretir: (atv)
 
Cüneyt Akman: (Halk TV)
 
Cüneyt Özdemir: (CNN Türk)
 
Erkan Tan: (A Haber)
 
İlker Karagöz: (Fox)
 
İsmail Küçükkaya: (Fox)
 
Melih Altınok: (atv)
 
Mesut Yar: (Star)
 
 
 
EN İYİ SPOR PROGRAMI
 
90’a: Serkan Korkmaz, Hıncal Uluç, Kemal Belgin, Güven Taner (A Spor)
 
90+ - Nebil Evren, Ali Ece (NTV)
 
beIN Asist - Güntekin Onay (Beinsports)
 
beIN Euroleague (Beinsports)
 
beIN Final - Şansal Büyüka, Mehmet Demirkol, Tümer Metin (Beinsports)
 
Beyaz Futbol - Ertem Şener, Sinan Engin, Ahmet Çakar, Abdülkerim Durmaz (Beyaz TV)
 
Gündem Spor - Uğur Meleke, Cem Yılmaz (CNN Türk)
 
Stadyum - Ersin Düzen, Ali Gültiken, Tümer Metin (TRT Spor)
 
Takım Oyunu - Serkan Korkmaz, Erman Toroğlu, Reha Kapsal, Levent Tüzemen, Gürcan Bilgiç (A Spor)
 
Yüzde 100 Futbol - Rıdvan Dilmen, Murat Kosova (NTV)
 

Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Mucize Doktor Bilgileri