1. Bölüm: “Dengi Dengine”nin ilk bölümünde Rock festivalinde sahne almak isteyen grubun bu amaçla ihtiyaç duydukları tanıtım klibini çekmek için gereken parasal kaynağı arayışı konu ediliyor. Ne var ki...

07.06.2019 Hafta içi - Final 20:00 | 5. Bölüm
Dengi Dengine 5. Bölüm

1. Bölüm: “Dengi Dengine”nin ilk bölümünde Rock festivalinde sahne almak isteyen grubun bu amaçla ihtiyaç duydukları tanıtım klibini çekmek için gereken parasal kaynağı arayışı konu ediliyor.

Grup Gökçe’nin zorlamasıyla tercih ettikleri yaşam biçimi nedeniyle parayla arası iyi olmayan kişilerden meydana gelmiştir. Değil yeni bir klip çekmek, yaşadıkları evin kirasını bile ödeyemez haldedirler. Şimdi grubun hem kirasını ödemek hem de klip çekmek için maddi sıkıntılarını gidermeye eskisine oranla iki kat düşünmesi ve kendisine çeki düzen vermesi mecburiyeti vardır.

Bu mecburiyetlerden ötürü karşılarına çıkan ilk işi kabul etmek durumunda kalmışlardır. Bu gelişmeler grup üyeleri arasında ister istemez kimi çekişmelere de neden olmakta, Mert grupta en istenmeyen kişilik haline gelmektedir. Gökçe de Mert’in Grubun ortak hayallerini gerçekleştirmede en küçük bir katkısının olmayacağı düşüncesindedir. Fakat olaylar akıp giderken “istenmeyen kişi” olarak nitelendirilen Mert, grubun çok ihtiyaç duyduğu işi de bulacak olan kişidir.

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Dengi Dengine Bilgileri