36. Bölüm: Züleyha, Demir'in çocuğunu aldıracak mı? Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası öğrendikleriyle alt üst olur. Hünkar’ın Zülayha’yı kendi hayatına karşılık Demir’le zorla evlendirdiğini Yılmaz’ı yıkmıştır. Ama Müjgan’a bir şey belli etmemek için kendini zorlar!...

26.09.2019 Perşembe 20:00 | 37. Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova 37. Bölüm

36. Bölüm: Züleyha, Demir'in çocuğunu aldıracak mı?
Yılmaz, Müjgan ile hayatında yepyeni bir sayfa açmak için çıktığı yolda düğün sonrası  öğrendikleriyle alt üst olur.

Hünkar’ın Zülayha’yı kendi hayatına karşılık Demir’le zorla evlendirdiğini Yılmaz’ı yıkmıştır. Ama Müjgan’a bir şey belli etmemek için kendini zorlar!
 
 
ZÜLEYHA DEMİR’İN ÇOCUĞUNU ALDIRCAK MI?
 
Ne Züleyha’yı ne annesini evde bulamayan Demir, bir de annesinin Fekeli’nin evinde Yılmaz’ın düğününde olduğunu öğrenince çıldırır! Hünkar, Fekeli’yle konuşurken Demir’in geldiğini öğrenir ve düğünden kimseye bir şey söylemeden ayrılır.
 
Anne-oğul birbirlerine ne kadar kızgın olsalar da önce Züleyha’yı bulmaya koşarlar. Hünkar, Şermin’in de evde olmamasından şüphelenir ve iki kadının izini sürer! Hünkar yanılmamıştır, Şermin Züleyha’yı kürtaja götürmüştür.  
 
ÇUKUROVA YİNE ALEV ALEV!
 
Şermin, Züleyha’ya verdiği desteğin bedelini bu kez ağır ödeyecektir. Demir’in gözü dönmüştür, Şermin’in konağını ateşe verir!
Diğer yandan Fekeli de, Hünkar’ın yalanlarını öğrenir. Ne yapacağını bilmeyen Yılmaz, önce Gaffur’un peşine düşer ve kendisine yapılan işkencenin intikamını alır! Gaffur bir traktörün arkasına bağlanır.
 
HÜNKAR NEREYE GİTTİ?
 
Züleyha eve döner ama ertesi gün de Hünkar ortadan kaybolur!
Yılmaz’ın gerçekleri öğrendiğinden haberi olmayan Züleyha Demir’le hayatına devam edecek mi?
Hünkar, nerede?
Yılmaz ve Fekeli öğrendikleri ile hayatlarına nasıl devam edecekler?
Yılmaz, şimdi kalbinde yeniden Züleyha atarken, Müjgan’ı da sevmeye devam edebilecek mi?

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri