52. Bölüm: Adnan bebek alevlerin arasında! Konaktaki bebek sevinci...

30.01.2020 Perşembe 20:00 | 53. Bölüm
Bir Zamanlar Çukurova 53. Bölüm

52. Bölüm: Adnan bebek alevlerin arasında! Konaktaki bebek sevinci, evlat acısına mı dönüşecek?

Leyla bebek'e hoşgeldin diyenlerle adeta dolup taşan konak, aynı anda yangın ve Adnan sesleriyle dolar. Bahçenin arka tarafında ahırlarda yangın olduğu haberi ile Adnan'ın ortada olmadığı ve ahırlara girdiği haberi aynı anda duyulur. Züleyha'nın çığlıklarla kendini alevlerin içine atmasına Hünkar ve Demir güçlükle engel olmaya çalışır. Elden ele taşınan kovalarla yangın kontrol altına alınmaya çalışılırken, bir yandan da itfaiye beklenmektedir.

Müjgan Yılmaz'ı neden aradı? Yamanlar, alevlerle boğuşurken, Müjgan da oğlunun yaşam savaşında yanından bir an bile ayrılmadan hastanede beklemektedir. Doğuma girdiği andan itibaren Yılmaz ile konuşmayı reddeden Müjgan, onu telefonla arar. Ancak ağlamaktan konuşamaz. Yılmaz ve Fekeli can havliyle hastaneye gelirler.

Hünkar Hanım ve Saniye yine Gaffur'un peşinde! Gaffur çiftlikte iş yapar gibi görünüp, geceleri de Hatip Ağa'ya borcunu ödemeye devam eder. Ancak davranışlarındaki tuhaflıklar o kadar artacaktır ki, önce Saniye peşine düşer, ardından da Hünkar Hanım bir kez daha ayağını denk alması için Gaffur'u uyarır.

Yılmaz ve Demir savaşı yeniden mi başlıyor? Depolarına yığdığı bakliyata bir çözüm bulmaya çalışan Demir, bir yandan da yeni yatırımlar yaparak büyümenin peşindedir. Önemli bir toplantısına başlamak üzereyken masaya gelen Yılmaz'dan duydukları ile dili tutulur. Yılmaz adeta savaş baltasını topraktan çıkarmıştır! Demir de Hünkar da gafil avlanmışlardır!

Adnan alevlerin arasından kurtulabilecek mi? Müjgan ve Yılmaz bebeklerini kucaklarına alabilecek mi? Yılmaz Demir'in kanını donduracak ne diyecek? Hepsi ve daha fazlası bu hafta Bir Zamanlar Çukurova'da! - 1001 Tv

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri