63. Bölüm: Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını urdurmak ister. Ancak...

23.04.2020 Perşembe - 20:00 | 64. Bölüm

Bölüm Bilgisi:  Bu hafta yeni bölüm yayınlanmıyor
Bir Zamanlar Çukurova 64. Bölüm

63. Bölüm: Fekeli, Demir’in yapacağı yeni iş anlaşmasını durdurmak ister. Ancak elbette Demir, onu dinleyemecektir. Şehirde yine kötü niyetli adamların dolaşması, Hünkar’ı da harekete geçirir. Hünkar, tüm Adana ahalisini arkasına toplayarak, şehir kulübündeki çok önemli bir toplantıyı engellemek için harekete geçer. Adana halkı arkada, Hünkar önde, adeta Çukurova’nın geleceğine yürürler. Fekeli de, gizli bir gurur ile Hünkar’ı izlemektedir.

ÜZÜM KIZIN OKUL AŞKI

Onca hengame arasnda Saniye ve Gaffur Üzüm’ü okula yazdırmayı unutmuştur. Okula giden yaşıtlarına gıpta ile bakan Üzüm, derdini hem onlara hem de anneannesi Hünkar’a anlatır. Torunlarının hasteri ile kavrulan Hünkar, Üzüm ile alışverişe çıkar. Hatta Üzüm’ü, Demir amcası ile olduğu gibi bir sır verir ve sırrını saklamasını ister.

KONAKTA HEYECANLA BEKLENEN MİSAFİR!

Demir, hala annesine kızgındır. Konak çalışanları da gıklarını çıkarmasalar bile, Demir’i hatalı bulmaktadırlar. Tüm olan biten arasında herkesin ilk kez aynı fikirle ve umutla beklediği bir misafir gelecektir.

BEHİCE AMACINA ULAŞACAK MI?

Yeminini bozduğunu söyleyerek Züleyha’nın odasına gideN Behice, elinde şırınga üzerinde hemşire kıyafetiyle amacına ulaşabilecek mi? Kapıda bekleyen askerleri de uzaklaştıran Behice, Züleyha kendisini görürse ne yapacak?

YILMAZ GERÇEKLERİ ÖĞRENİYOR MU?

Dizinin 63. Bölümünün en kritik bölümü, Yılmaz’ı Adnan’ın babası olduğunu söyleyen ve Müjgan’ın okuduğu mektup. Yılmaz’ın hayatı yine bir mektupla değişecek mi? Yılmaz aslında iki erkek evladı olduğunu öğrenecek mi? - 1001 Tv

Bölüme ait fotoğraf galerisi için tıklayınız.Paylaş

 

Tüm Bir Zamanlar Çukurova Bilgileri