Yüz Yıllık Mucize dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Yüz Yıllık Mucize dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Yüz Yıllık Mucize dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Yüz Yıllık Mucize dizisi oyuncularının isimleri, Yüz Yıllık Mucize dizisinin karakterlerinin isimleri, Yüz Yıllık Mucize oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Harika: Hukuk fakültesini bitirmiş ama avukatlık kariyerini yarıda bırakarak roman yazmak için hayallerinin peşine atılmıştır. Neşeli, dobra ve cesur bir kadındır. Kız kardeşiyle birlikte, halası Süreyya tarafından büyütülmüştür. Cem ile nişanlıdır.
 
Kemal: 1893 doğumludur. Sakarya Meydan Muharebesi'nde vurulup öldüğü sanılmış ve tam gömülecekken bir mucize sonucu hayata dönmüş, o günden günümüze kadar hiç yaşlanmadan hayatına devam etmiştir. 130 yıllık yaşamı Kemal'i insan sarrafı ve öngörülü bir insan yapmıştır. Son derece olgun, ağır başlı ve soğukkanlıdır.
 
Süreyya: Geçmişten gelen kalp yarasına rağmen hayat dolu ve modern bir kadındır. Harika ve Zeren'i öz kızları gibi büyütmüş ve güçlü kadınlar olmaları için çabalamıştır. Eski kocasından kalan konakta annesi, kardeşi ve yeğenleriyle birlikte yaşamaktadır.
 
Müzeyyen: Süreyya ve Sacide'nin annesidir. Neşeli, şakacı ve inatçıdır. Torunlarının süper babaannesi olmasına rağmen kızları için kalp ağrısıdır. Kızları, gelini ve torunlarıyla yaşayan Müzeyyen'in hafızası artık bulanmaya başlamıştır.
 
Turgut: Kemal'in sağ kolu, arkasını yaslayabileceği tek kişidir. Zeki, esprili, korkusuz ve cana yakındır. Babasından kalan bir lokanta işletmektedir.


Miray: Harika'nın ikiz kuzenlerinden biridir. Babaları öldükten sonra annesi ve ikiz kardeşiyle konağa taşınmışlardır. Üniversite sınavına yeniden hazırlanmaktadır fakat aklı pek de sınavda değildir. İkizine göre daha gösterişli, flörtöz ve öz güvenlidir.

 
Seray: Miray'ın ayrı yumurta ikizidir. Zeki, çalışkan ama içine kapanık, duygusal bir kızdır. Konaktaki olayları inceleyen, çevresinden haberdar olmak isteyen, üniversiteye derece ile girmiş, ancak özgüveni düşük bir kızdır.
 
Aysel: İkizlerin annesi Süreyya'nın ölen kardeşinin karısıdır. Kocasının vefatından sonra kızlarıyla birlikte konağa taşınmış, rahat tavırları yüzünden sıkça Süreyya ile çatışan, keyfine düşkün bir kadındır. Lafını söylemekten hiç kaçınmayan bir kişiliktir.
 
Müjde: Cem'in annesidir. Gelinlik ve moda yarasım butikleri olan, otoriter bir kadındır. Cem'e çok düşkündür. Herkesi kontrol etmek isteyen Müjde, zaman zaman Süreyya ile çatışma halindedir.
 
Sacide: Süreyya'nın kardeşidir. Ev işlerinde ve mutfakta beceriklidir. Son derece tutumlu ve batıl inançlara sahip biri olan Sacide'nin Süreyya'ya göre daha gelenekçi olmasından dolayı abla-kardeş sıkça çatışırlar.
 
Cem: Harika'nın nişanlısıdır.  İnşaat firması sahibi bir ailenin tek oğludur. Varlıklı, modern bir adam olan Cem, Harika'nın liseden beri yanındadır.
 
Zeren: Harika'nın kardeşidir. Tıp okumuştur ve uzmanlık sınavına hazırlanmaktadır. En büyük hayali beyin cerrahı olmak olan Zeren'i ayakları yere basan mantıklı bir genç kadındır. Ablası ile yakın bir ilişkileri vardır.
 
 
 

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı