Ya Çok Seversen dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Ya Çok Seversen dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Ya Çok Seversen dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Ya Çok Seversen dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Ya Çok Seversen dizisi oyuncularının isimleri, Ya Çok Seversen dizisinin karakterlerinin isimleri, Ya Çok Seversen oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Leyla Kökdal: Gerçek ailesini hiç tanımamış ve en büyük hayali onları bulmak. İnsanın köklerinin olmasının önemli olduğunu düşünen ve bu uğurda ailesi gibi görünen bir grupla dolandırıcılık yapmaktadır.

Ateş Arcalı: Küçük bir çocukken çıktığı aile evine bir daha dönmeyen ve ailesinden gelen her şeyi reddetmiş olan Ateş Arcalı, kimseye ihtiyaç duymadan yaşamayı bilen, başına buyruk, eğlenceli bir karaktertir. Babasının ölüm haberini alıp İstanbul’a dönmesiyle hayatı tamamen değişecek olan Ateş Arcalı’nın yolu Leyla Kökdal ile kesişir.

Füsun Arcalı: Ateş'in halası Füsun Arcalı hayatını aile şirketine adamış ve büyük hırsları olan Füsun, hem ailede hem de şirkette Ateş’e zorlu anlar yaşatacak.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı