Veda Mektubu dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Veda Mektubu dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Veda Mektubu dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Veda Mektubu dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Veda Mektubu dizisi oyuncularının isimleri, Veda Mektubu dizisinin karakterlerinin isimleri, Veda Mektubu oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Alanur Yıldız: Yaşadığı kalp kırıklığı sonucu mesafeli, soğuk, hiçbir şeyle memnun edilemeyen bir kadındır Alanur.

Ziya Karlı: Alanur'u yıllar sonra ilk gördüğü anda sanki lisedeki gibi kalbi yerinden çıkmak üzere olan Ziya, hayatın her ikisini de ne kadar başka iki uca savurduğunu zaman içinde türlü hayal kırıklıklarıyla fark eder.

Aslı Yıldız: Kimseyi ciddiye almayan, herkesle ve hayatla dalgasını geçen Aslı, kısa süre içerisinde hayatının en ciddi kararını verecek.

Mehmet: Karlı ailesinin en büyük çocuğu ve annesi Seher’in gözbebeği. Arkasında annesinin koşulsuz sevgisini buldukça, başka bir sevgiye ihtiyaç duymamış, ilk gençliğinden itibaren kızların kalbini kırmaktan, sürekli sevgili değiştirmekten geri durmamıştır. Tüm bu kısa süreli ilişkiler, aşka olan inancını kırar ve Mehmet kendisini bir mantık evliliği yapmak üzereyken bulur.

Seher Karlı: Başka bir kadının gölgesiyle hayatı boyunca mücadele eden Seher’in yorgunluğu, zamanla öfkeye dönüşmüştür.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı