Sipahi dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Sipahi dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Sipahi dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri Sipahi dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Sipahi dizisi oyuncularının isimleri, Sipahi dizisinin karakterlerinin isimleri, Sipahi oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Korkut Ali Türkoğlu:  MİT’in yetiştirdiği zeki, başarılı, çalışkan ve gözü kara bir istihbarat çalışanı.

Canan Doğan: Başarılı bir polis olan, bugüne kadar içinde olduğu tüm operasyonları başarıyla sonuçlanan, hayatını mesleğine ve vatanının güvenliğine adayan terörle mücadeke komiseri.

Yıldırım Bozok: Uzun yıllar Milli İstihbarat Teşkilatı’nda görev almış ve büyük başarılara imza atmış olan Yıldırım Bozok vatan üzerine hain planların yapıldığını öğrenince görevinin başına geri dönüyor. 

Ezgi: Ailesini Bosna Hersek savaşında kaybeden Ezgi, Milli İstihbarat Teşkilatı’nın gözde çalışanları arasında yer alıyor. Dizide çok iyi dövüşen ve duygusal zayıflığa yer vermeyen Ezgi, zorlu görevlerin üstesinden gelmesiyle dikkatleri çekecek.

Goran: Terör eylemlerini gerçekleştiren acımasız ve soğukkanlı bir karakter. Goran, en güçlü maşası, Ortadoğu’nun amansız kötü adamı Habtor ile, gerçekleştirmek istedikleri kötü eylemlerinde, her daim vatan için tetikte olan Milli İstihbarat Teşkilatı’nı karşısında bulacak.

 

 

Tüm Sipahi Bilgileri