Gizli Saklı dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Gizli Saklı dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Gizli Saklı dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri Gizli Saklı dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Gizli Saklı dizisi oyuncularının isimleri, Gizli Saklı dizisinin karakterlerinin isimleri, Gizli Saklı oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Naz Arıca / Yaz Güneş 

Naz 28 yaşında,annesi Aynur ve dayısı Namık ile beraber mütevazı bir hayat sürdürmektedir. Babasını küçük yaşta kaybetmesinin etkisiyle annesine oldukça düşkündür. Derslerinde başarılı bir öğrenci olan Naz, polis akademisinden birincilikle mezun olur. Naz'ın hem akademideki başarısı organize şubenin en büyük amiri Sadullah’ın dikkatini çekmiştir ve onu Emniyet'in uzun süredir peşinde olduğu, kaçakçı Tarık Koşuoğlu'nun yakalanması için yürüttüğü operasyona dahil eder. Naz Arıca artık operasyonun psikolog Yaz Güneş'i olmuştur.

Pamir Ulaş / Levent Güneş 

Pamir 28 yaşında, başarılı, organize şubenin birçok gizli operasyonunda yer alan bir komiserdir. Organize şubenin en önemli amirlerinden Sadullah amir ile aralarında baba oğul ilişkisi vardır. Pamir kendi ailesi ile bağları ise çok uzun yıllar önce kopmuştur. Pamir'in, kadınlara güvenmeyen ve onlarla yüzeysel ilişkiler kuran biri olmasının sebebi kendi ailesinde yaşadıklarıdır. Aile kavramı onun için anlamını yitirmiş bir kavramdır. Tek kişilik hayatı, Sadullah amirin operasyonunda Naz ile beraber yaşamaya başlayana kadar sürer. O artık Pamir Ulaş değil, Yaz Güneş ile evli, Levent Güneş olmuştur.
 
 

Tarık Koşuoğlu 

Tarık, restoran sahibi bir balıkçı gibi gözükse de aslında silah kaçakçısııdır. Yaptıkları, Emniyet'in dikkatini çekse de yakalanamaz çünkü sadece ailesinden olan kişilerle çalışmaktadır. Karadenizli, otoriter ve saygı duyulan biridir. Kardeşi Tufan, teyze oğlu Adem, eşi Nehir ve küçük oğlu Ömer ile güvenli ve dışa kapalı bir  hayatı sürmektedir. Çevresindeki insanlara güvenmez. Yaz ve Levent'in yandaki eve taşınmalarıyla onlarla komşu olur.

 

 

Tüm Gizli Saklı Bilgileri