Darmaduman dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Darmaduman dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Darmaduman dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Darmaduman dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Darmaduman dizisi oyuncularının isimleri, Darmaduman dizisinin karakterlerinin isimleri, Darmaduman oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Kerem:Ailesiyle birlikte Eskişehir'den İstanbul'a taşınmış ve burada ikizi Ece'yle özel bir üniversiteye başlamıştır. İkizi Ece, tüm anlaşmazlıklarına rağmen hayatta en sevdiği, en değer verdiği insandır. İçe dönük biridir. Zeki ve becerikli biri olmasına rağmen, değmeyeceğini düşündüğü için hırslı değildir. Ama İstanbul'da başlayacak yeni hayatı ile aşk başta olmak üzere kaçtığı duygularla tanışacak ve umursamaz tavrını kenara bırakıp değer verdiği şeyler için mücadele etmeye başlayacaktır.

Ece: İkizi Kerem’le oldukça farklı karakterlerdedir. Ece son derece sorumluluk sahibidir. Çevresindeki insanların onun hakkındaki fikirlerine çok değer verir ve  daha çok sevilmek, onaylanmak ihtiyacıyla hareket eder. Yetenekleri konusunda özgüvensiz biridir. Ne kadar kendini kanıtlamak iste de, bu özgüvensizlik hayallerinin peşinden gitmesine engel olur. Ailesiyle birlikte Eskişehir'den İstanbul’a taşınmaları ve yeni hayatı, Ece’nin kendini tanımasına ve keşfetmesine olanak tanıyacaktır.

Derin:Okulun en popüler ve kusursuz bulunan kızı. Hayatı boyunca her zaman her yerde ilgi odağı olmasına rağmen, küçük yaşta babası tarafından terk edilmiş ve aile sevgisinden uzak bir şekilde büyümüş olması yüzünden ilaçlar bağımlısı, alkolik ve depresif biri olmuştur. Ona kendisiyle yüzleşme cesareti verecek olan kişi, en yakın arkadaşı Evren değil, okula yeni gelen Kerem olacaktır.

Evren: Evren: Küçük yaşta annesi tarafından terk edilmiş ve mafyatik babası tarafından ilgisiz ve yalnız bırakılarak büyütülmüştür. Duygularını kontrol altında tutmayı, kendine saklamayı, kendi sorunlarını kendisi çözmeyi öğrenmiş biridir. Onu anlayan tek kişi olan, en yakın arkadaşı Derin’e karşı bile gerçek duygularını açıklayamaz. Ece ve Kerem'in hayatına girmesiyle gerçek dostluğu da gerçek aşkı da olmayı öğrenecektir.

Harun:Üniversite yıllarında babasıyla yaşadığı sorunlar nedeniyle ailesiyle ilişkisi kopmuştur. Beliz’le evliliği ve ikiz çocukları Ece ve Kerem'in doğumuyla, kendi babasının aksine, tam bir aile babası olmuştur. Hayatı boyunca haksızlıklarla mücadele etmiştir ve adalet için çabalamıştır. Çocukları için büyük bir fedakarlık yapmak zorunda kalır ve Hayatında ilk defa babasına boyun eğmek zorunda kalır.

Beliz: Üniversite yıllarında tanıştığı Harun'la evlenmiş, ikiz çocuk sahibi olmuş, çocukluğundan bu yana ulaşmak istediği sakinliği ve dinginliği, aile hayatında bulmuştur. Her koşulda Harun’un ve çocuklarının yanında olan Beliz, ailesi için İstanbul’a taşınmayı kabul eder. Kayınvalidesi ve kayınpederiyle yaşamaya başldığı süreçte kendini sorgulayacak, kendisi olarak da var olmaya başlayacaktır.

 

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı