Ateş Kuşları dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Ateş Kuşları dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Ateş Kuşları dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

Televizyon izleyicileri Ateş Kuşları dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Ateş Kuşları dizisi oyuncularının isimleri, Ateş Kuşları dizisinin karakterlerinin isimleri, Ateş Kuşları oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Gülayşe: Daha bebekken çöpe bırakılmıştır. Onu çöpte bulup büyüten sokak çocukları, ona Sıcak bir aile ortamı vermişlerdir ama Gülayşe aslında sokakta büyüdüğü için pek çok duygudan habersiz olarak yetişmiştir. Bildiği tek şey ailesi olarak gördüğü sokak çocuklarının ona öğrettiği güven, şefkat ve sevgidir. Birden hayatlarına bir karakter girer ve Gülayşe ona aşık olur.

Barbaros: Dizideki iki dünya arasında bir köprü oluşturan, problemli bir geçmişe sahip bir karakter. Amacı uğruna hareket etmeye ve bunun peşinden koşmaya adeta yemin etmiş biri.

Mercan: Güçlü bir kadın. Kendi ayakları üzerinde durmaya daha çocukken başlamış. En güçlü yanı, ailesi olan "köksüzleri" bir arada tutması. Sokağa atılmış diğer çocuklarla birlikte bir aile kurup hayatta kalmayı başarabilen biri. Hep bir hayali var; her çocuk gibi, herkes gibi bir ailesi olması. Seçtiği aileyle hayatına devam etmeye çalışıyor.

Ali: Acısını ve aşkını içinde yaşayan, çok dışa vuramayan, merhametli bir karakter. Ailesi olarak gördüğü "köksüzlere" sahip çıkmak istiyor. Bütün hayat amacı onlara sahip çıkarak kol kanat gerebilmek.

Çatal: Sokağın kralı denebilecek ama çok yalnız biri. Bu yalnızlık onda kötü duygulara yol açmamış. En güçlü duygusu intikam.

 

Bölüm fotoğrafları Bölüm özeti Oyuncu kadrosu Genel Bilgiler Haftalık Dizi Programı