Al Sancak dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Al Sancak dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Al Sancak dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri Al Sancak dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Al Sancak dizisi oyuncularının isimleri, Al Sancak dizisinin karakterlerinin isimleri, Al Sancak oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Ali Banazlı: Ömrü operasyonlarda geçmiş, kalbi vatan diye atan, genç yaşında birçok başarıya imza atmış bir komutan. Sivil hayatında neşeli, pozitif, espri yapmayı seven, hayatı doya doya yaşamayı seven biri. Ama savaş meydanında, operasyonda son derece sert, asla pes etmeyen, kararlı bir yapısı var. Oldukça cesur, vatan uğruna gözünü kırpmadan canını verebilir. Hayatını mesleğine adamış. Bu yüzden aile kurmayı, evliliği çok düşünmemiş. Yalnızlığı seven bir adam.

Nadia: Oldukça inatçı ve girişken bir karaktere sahip. Nadia önüne çıkan zorlukları kendi yöntemiyle halleder ve boğun eğmez.

Aras Güneri: Teğmen Aras Güneri kendi doğrularıyla yaşayan, bir dünya görüşü olan, eğitimli ve donanımlı bir asker. Genç yaşında asker olma arzusuyla ödediği bedeller onu olgunlaştırmış ve güçlendirmiş.

Selim Atakan:Selim Yüzbaşı, Ali Yüzbaşı'nın yardımcısıdır. Pençe Timi'nin 1'inci unsur komutanıdır. Operasyonlarda duygusuyla değil, her koşulda mantığıyla hareket eder. Arkadaşları için gerekirse kendini tehlikeye atmaktan asla çekinmez.

Cengiz Uslu: Cengiz Yüzbaşı, Pençe Timi'nin 2'inci unsur komutanı, Ali Yüzbaşı'nın diğer yardımcısıdır. Cesur ve oldukça neşelidir. Gözü kara bir askerdir.

Aslı Öztürk:  Yüzbaşı Aslı Öztürk iyi bir istihbaratçı. Yüzbaşı olmak için pek çok eğitimden geçmiş, vatanı için çalışan, idealist bir subay. Güçlü bir Türk kadını.

Sacit Korkmaz: Tümgeneral Sacit Korkmaz, yıllarca ülkesinin dört bir yanında hizmet etmiş tecrübeli bir askerdir. Askerlerini kendi evladı gibi görür. Onlara karşı yoğun bir sevgi ve bir babalık duygusu besler. Ancak bu duygularını asla belli etmez.
 

Büşra Akdeniz: Teğmen Büşra Akdeniz işine aşık, işini çok ciddiye alan ve gereken ne varsa fazlasını yapmaya hazır bir asker. Büşra, timin altın anahtarı ve tim tarafından çok sevilen tatlı sert bir karakter.

Çelebi:Emekli astsubay. Ömrü Güneudoğu'da terörle mücadeleyle geçmiştir.Timin büyük saygı duyduğu bir şahsiyettir. Her zaman söyleyecek önemli bir sözü, anlatacak anlamlı bir hikayesi vardır.

 

 

Tüm Al Sancak Bilgileri