Aile dizisi kadrosunda kimler yer alıyor? Aile dizisinde hangi oyuncu, hangi karakteri canlandırıyor? Aile dizisinin oyuncu kadrosunda kimler var?

 

Televizyon izleyicileri Aile dizisi oyuncu kadrosunda hangi oyuncunun hangi karakteri canlandırdığını merak ediyor. Aile dizisi oyuncularının isimleri, Aile dizisinin karakterlerinin isimleri, Aile oyuncularını ve karakterlerini sizler için listeledik.Aslan Soykan: Soykanların lideri. Ailesinin ruhunda bıraktığı hasarlarla muücadele ederken bir yandan ailesinin yıllardır devam ettirdiği karanlık işleri temizlemeye çalışır. Esprili ve eğlencelidir. 'Volta' adında bir gece kulübünün sahibidir. Devin'e aşık olmasıyla hayatındaki tüm dengeler değişir.

Devin Akın: İnsanların hayatlarına dokunmaya çalışan bir psikolog. Kendisi ve kız kardeşi Yağmur için hayatla tek başına mücadele etmiş, azimli bir kadındır. Kendisi gibi aileden yaralı Aslan'a aşık olması, onun miladı olacaktır.

Hülya Soykan: Aslan’ın annesi. Ailesinin mevcut düzenini korumak için her yolu mübah görür. Saplantılı sevgisiyle oğlu Aslan’ın ruhunu nasıl sakatladığının farkında değildir. 

Cihan Soykan: Aslan’ın ağabeyi. Soykanların kara koyunu. 5 yıl önce ailesinden kopmuş, karanlık ve tekinsiz bir adama dönüşmüştür. Şimdi ise ihtiyacı olan tek şey, iyi bir psikologtur.

Leyla Soykan Sayıcı: Aslan’ın ablası. Annesinin baskısını hayatının her döneminde üzerinde hisseden Leyla, istemediği bir evlilik yapmıştır. İki çocuk annesidir. 

Tolga Sayıcı: Soykanların damadı. Aynı zamanda şirketin muhasebe müdürü. Hülya’nın dayatmasıyla Leyla ile evlendirilmiştir.

İbrahim Soykan: Aslan’ın amcası. Zamanında ailenin başına kardeşi Yusuf’un geçmesini hala hazmedememiştir. Attığı her adımda Aslan’ın karşısına çıkmaktadır. 
 
Seher Soykan: Aslan’ın kıymetlisi, demans hastası babaannesidir. Sivri dilli, inatçı bir kadındır.

 

 

Tüm Aile Bilgileri