FOX'un sevilen dizileri dünyada da ilgiyle izleniyor...

04.05.2020
FOX'un sevilen dizileri dünyada da ilgiyle izleniyor

 FOX’ta 3. sezonuyla ekrana gelen ve başarısını gittikçe artıran MEDYAPIM imzalı "Yasak Elma" Kazakistan'da ilgiyle izleniyor. Neslihan Yeşilyurt’un yçnettiği, Melis Civelek ve Zeynep Soyata’nın senaryosunu kaleme aldığı, Şevval Sam, Talat Bulut, Eda Ece, Nesrin Cavadzade, Barış Kılıç ve Gökhan Alkan'ın başrollerini paylaştığı dizi, Kazakistan’da Astana TV kanalında, ölçümlenen ilk 100 program arasında ilk sıraya yerleşti.

 
URUGUAY VE PORTO RİKO DA KADIN’I ÇOK SEVDİ

Yapımcılığını MEDYAPIM ve MF YAPIM’ın üstlendiği, Türkiye’de 3 sezon boyunca büyük başarıya imza atan “Kadın” dizisi; Uruguay Sete TV’de 15 reyting elde ederek listelerin 1. sırasına yerleşti, Porto Riko’nun Wapa TV kanalında ise prime time’da en çok izlenen dizi oldu. 

 

 

BİZİM HİKAYE MİLYONLARA ULAŞTI

Geçtiğimiz gün Şili’de yayınlanmaya başlayan; Hazal Kaya, Burak Deniz ve Reha Özcan'ın başrollerini paylaştığı, MEDYAPIM’ın imzalı “Bizim Hikaye” dizisi, Hindistan’da MX Player’ın “Top Show” listesine eklendi. Dizi, Pakistan’ın Urdu1 Youtube kanalında yayınlanmaya başladıktan sonra, ilk bölümü 5 milyondan fazla izleyiciye ulaştı. Ayrıca “Bizim Hikaye”, Peru’da en çok izlenen yabancı TV dizisi oldu.

KİRAZ MEVSİMİ VE İNADINA AŞK
 
Özge Gürel ve Serkan Çayoğlu'nun başrollerini paylaştığı, Süreç Film imzalı, sevilen romantik komedi “Kiraz Mevsimi” Türkiye’de de hala tekrar bölümleriyle izleyiciyle buluşmaya devam ederken, Telecinco ve Divinity’de yayınlanmaya başladı. Dizi; 12.7 reyting elde etti, 1 milyonu aşkın izleyiciye ulaştı. Dizi, İspanya’da da bugüne kadarki en iyi prömiyeri yapan ikinci Türk dizisi oldu.
 
Sinegraf yapımı “İnadına Aşk” dizisi ise İspanya’da yüz binler tarafından izlendi ve en çok yorum yapılan TV dizisi oldu.
 

 

 Paylaş

 

Tüm Yasak Elma Bilgileri