Elçin Sangu, İbrahim Selim'in konuğu oldu

19.11.2021
Elçin Sangu, İbrahim Selim'in konuğu oldu

Zorlu PSM’nin sevilen programı “İbrahim Selim ile Bu Gece”nin bu haftaki konuğu Elçin Sangu oldu.

 
İzmir doğumlu Çerkes asıllı oyuncu Elçin Sangu, henüz çocukken Hintli dansçılardan çingene tiplemelerine kadar birçok karaktere bürünerek annesine şakalar yaptığını samimi bir dille anlattı. Karatecilikten ressamlığa kadar birçok hayali bulunan oyuncu, en büyük hayallerinden olan Opera sanatını icra edebilmek içinse Mersin Üniversitesi'nde Opera bölümünde okuduğunu belirtti. Başarılı oyuncu, Opera mezunu olarak iki yıl kadar işsiz kalınca daha önü açık bir gelecek için tiyatroya başladıktan sonra hayatının, İzmir’den Öyle Bir Geçer Zamanki dizisine adım attığı gün nasıl değiştiğini oldukça eğlenceli anılarıyla anlattı. 

 

 

Programın sevilen bölümü “Gözlerimin İçine Bak”ta İbrahim Selim tarafından kendisine yöneltilen sorulara içtenlikle cevap veren oyuncu, “Dobra olayım derken fazla ileriye gittiğin oldu mu?” sorusuna verdiği “Keşke bir kere yapmış olsam da bir anıymış gibi anlatabilsem.” Cevabının ardından yöneltilen “Bir arkadaşının da içinde olduğu bir işi beğenmediğini söylüyor musun?” sorusuna ise “İşte böyle anlarda ah o dobralık nerede be kızım diyorum kendime hep.” cevabıyla stüdyodaki herkesi kahkahalara boğdu. İbrahim Selim’in “Olmayacak birini stalklarken yanlışlıka like’layıp ardından like’ı geri çektin mi?” sorusuna ise “Ben genelde birini stalklamıyorum. Böyle fake bir hesabım da yok. Zaten sayfamı da kendim yönetiyorum herkes ilallah etti.” yanıtını verdi.

 

 

Justin Timberlake’ten Yasemin Allen’a Robert Downey JR.’dan Ceren Moray’a kadar onlarca farklı ismin peşpeşe sorulduğu “O mu, Bu mu?” bölümü ise stüdyodaki izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı.
 
 
"İbrahim Selim ile Bu Gece"nin, Elçin Sangu'nun konuk olduğu yeni bölümünü Zorlu PSM YouTube kanalında izleyebilirsiniz.

 

Paylaş

 

Tüm Yalancılar ve Mumları Bilgileri