Aziz ve Feride'yi nasıl bir son bekliyor? Vuslat'ın final bölümünde neler yaşanacak?...

06.03.2020
Aziz ve Feride'yi nasıl bir son bekliyor? Vuslat'ın final bölümünde neler yaşanacak?
Başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan, Ümit Kantarcılar ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı; Barış Yöş’ün yönettiği, Aybars Bora Kahyaoğlu ve Selman Kılıçaslan’ın snaryosunu kaleme aldığı, A23 Medya imzalı Vuslat bu hafta final bölümüyle ekranlara gelecek.
 
Dizinin final bölümünde; dedesinin son emanetini almak için fabrikaya giden Aziz’i neler bekliyor? Bu son ve gerçek emanet Aziz’e yeni bir geleceğin kapısını mı açacak?
 
Ailesi ve aşkı arasında sıkışan Feride kendisiyle ilgili önemli bir karar veriyor. Bu durum Aziz’i nasıl etkileyecek? Feride’yi kararından döndürebilecek mi?

 

 

Vicdanının karanlığında yolunu kaybeden Kerem, Salih Baba sayesinde yolunu nasıl aydınlatacağını öğreniyor. Kerem, bu yolda nasıl bir fedakarlık yapacak? Dedesine geçmişin bedelini ödetebilecek mi?
 
Mecnun’un Leyla’dan, Kerem’in Aslı’dan, Ferhat’ın Şirin’den geçtiği kapının eşiğinde duran Aziz ve Feride’yi nasıl bir son bekliyor? Aşık, maşuktan geçip Sevgiliye mi kavuşacak? Yoksa Aziz ve Feride bambaşka bir sonla mı karşılaşacak?
 
Vuslat'ın final bölümü 9 Mart Pazartesi akşamı, TRT1’de…
 

 

 

 Paylaş

 

Tüm Vuslat Bilgileri