Barış Arduç ve Burcu Biricik 'Hello' için kamera karşısına geçti ve derginin sorularını yanıtladı....

17.02.2019
Barış Arduç ve Burcu Biricik 'Hello' için kamera karşısına geçti ve derginin sorularını yanıtladı.

Ay Yapım'ın Star Tv'de ekrana gelen yeni dizisi Kuzgun'un başrol oyuncuları Barış Arduç ve Burcu Biricik, Hello dergisi için bir araya gelerek kamera karşısına geçtiler ve dergiye yeni dizilerini anlattılar.

Röportajdan öne çıkanlar:

Barış Arduç:  “Ne mutlu ki, hikayesinden türküsüne kadar hayal ettiğim her şeyi yakalayan bir projeyle buluştum."

Burcu Biricik: Dizimizin hikaye örgüsü ve çatışması gerçekten çok güçlü bence. Hissi çok gerçek ve çok can acıtan bir yerden dokunuyor insana. Seyircinin de büyük bir ihtimalle böyle hissedeceğini ve onların kalbine de çok okunacağını düşünüyorum.”

Barış Arduç: "Ben sokakta yaşamış bir çocuk olmasam da, sokağı yaşamış, sokakta oynayarak büyümüş bir çocuğum. 20 yaşına kadar hep sokaktaydım, eve girmek bilmezdim. Role daha iyi hazırlanmak için oyuncu koçu Çağ Çalışkur ile çalıştık.”"

Barış Arduç: "Kendi hayatımda kolay yaralanmam. Yaralanmam için çok değer vermem lazım. Sadece gerçekten, kalben çok önem verdiğim birinden yanlış bir şey gördüğümde yaralanırım, içim acır. Çok önemsemediğim insanlardan gelenler beni ancak kızdırabilir, daha ötesinde bir etki yaratmaz.”

 

Burcu Biricik: "Barış ile tanıştığım andan itibaren iletişimimiz çok kolay oldu. Birlikte hikayeye ve karakterlere çok kafa yorduk. Sahneler üzerinde konuşabiliyoruz, birbirimize fikrimizi rahatça söyleyebiliyoruz."

Barış Arduç: "Uzun bir ilişkide zekasına ve aklına güvenmek, yanındayken başka planlar yapmaya gerek duymamak, muhabbeti kaybetmemek ve eğlenmek şart.”

 

Burcu Biricik: “Dönüp baktığımda, 'iyi ki bu işin içindeymişim' diyeceğim işleri seçmeyi seviyorum ve tamamen içgüdülerimle hareket ediyorum."

Barış Arduç: “İzmir’de ya da Kuzey Ege’de Çanakkale tarafında senenin 6-7 ayını doğayla daha iç içe, daha dingin geçirebileceğim bir hayat istiyorum. Bu hayali kurmayı seviyorum, ama bakalım..."

 



Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Kuzgun Bilgileri