Engin Akyürek 'Sessizlik' adlı kitabının ilk imza gününde D&R'da sevenleriyle buluştu. Sanatçı dostları onu yalnız bırakmadı...

20.10.2018
Engin Akyürek 'Sessizlik' adlı kitabının ilk imza gününde D&R'da sevenleriyle buluştu. Sanatçı dostları onu yalnız bırakmadı

Tüm dünyada her yaştan büyük bir hayran kitlesi bulunan Engin Akyürek 21 öyküden oluşan ilk öykü kitabı Sessizlik’in imza günü için D&R Suadiye’de sevenleriyle buluştu.


Türkiye’nin yanı sıra Amerika Birleşik Devletleri, Brezilya, Porto Riko, İspanya, Almanya ve Meksika’dan gelen hayranlarının yoğun ilgisini gören sanatçı tüm sevenleri ile tek tek ilgilenip, sohbet etti.


Yurtdışından gelen hediyeleri de kabul eden sanatçı Güney Amerika ziyaretinde çok güzel ağırlandığını belirtti.

 

 

 

Toygar Işıklı, Tolga Sarıtaş ve Sarp Akkaya’nın imza gününde yalnız bırakmadığı Engin Akyürek kitabı ile ilgili: ‘’Sessizlik aslında benim yıllardır yazdığım öykülerin bir kitapta toplanmış hali. Sessizliğin anlamı herkese göre değişir ama benim için sessizlik çok güçlü.Sessizliğin bir sesi var ve kitapta bu çokça geçiyor. Gelirini Darüşşafaka’ya bağışlayacağız bu anlamda da çok mutluyum.


Oyuncuyum yazarlıkla ilgili çok bir iddaam yok ama umarım okuyucular sever.’’diye belirten sanatçı yeni filminin de müjdesini verdi.


Engin Akyürek: ‘’Yeni filmimiz Ocak sonu gibi vizyona girecek, güzel bir aşk filmi oldu.’’ diye belirtti.

 

 

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Ölene Kadar Bilgileri