Kırmızı Oda tüm kategorilerde zirvede

20.02.2021
Kırmızı Oda tüm kategorilerde zirvede

 Tv8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda Tüm Kişiler, AB ve 20+ABC1 kategorilerinde birinci olarak tüm kategorilerde reytingin zirvesinde yer aldı.

 
Dizinin 25. bölümü Total'de 8.81 reyting ve 18.29 izlenme payı, AB'de 11.16 reyting ve 24.00 izlenme payı, ABC1'de ise 11.01 reyting ve 22.10 izlenme payı ile günün en çok izlenen programı oldu.

 

 

Kırmızı Oda'nın dün akşam ekrana gelen bölümünde Kumru’nun (Aslıhan Gürbüz) kuşağını Servet’in bağlaması Doktor Hanım’ın yüreğini paramparça ederken, trajik hikayesi ile Kumru, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. 
 
Nazlı (Pınar Deniz), Haluk’la yaşadığı ilişkiden sonra güvenli bir liman olarak gördüğü Recai (Gökhan Yıkılkan) ile mutlu evliliğinin son bulmasına isyan ederken; Doktor Hanım, Nazlı’nın sevdiklerini kaybetmesine kaygılarının sebep olduğunu anladı. 
 
Sadi (Erkan Petekkaya), üvey annesi ve kendisine eziyet eden ağabeylerinin evinde geçirdiği günleri paylaştıkça, Doktor Hanım, Sadi’nin hastalığının kaynağını anlamaya başladı. Sadi ve kız kardeşi Seda’nın sevgi dolu ilişkisi ise izleyiciyi derinden etkiledi.  
 
‘Kırmızı Oda’ yeni bölümüyle 26 Şubat Cuma akşamı TV8 ekranında olacak.

 

Paylaş

 

Tüm Kırmızı Oda Bilgileri