Final kararı alan, iptal olan, kanal değiştiren diziler... Tv gündeminde neler var?...

19.07.2019
Final kararı alan, iptal olan, kanal değiştiren diziler... Tv gündeminde neler var?

Geçtiğimiz günlerde ekrana dair sürpriz gelişmele yaşandı; beklenmedik final kararı alan, iptal olan, kanal değiştiren ve yeni sezonu başlayan diziler hangileri?

Erkenci Kuş bitiyor

17 Temmuz günü, Erkenci Kuş dizisinin yapımcısı Faruk Turgut, sosyal emdya hesabından paylaşım yaparak dizinin 51. bölümüyle final yapacağını duyurdu. Demet Özdemir ve Can Yaman'ın başrollerini paylaştığı dizi, Star Tv'de 2018 yazından beri aralıksız olarak devam ediyordu. 

Faruk Turgut, konuyla ilgili tweet'inde "Erkenci kuşun 51.bölümde final yapacağı haberi doğrudur.Kanalla yapılan anlaşma 52 bölüm olup 52. bölüm Kurban Bayramı'na denk geldiği için kanalımız Star Tv ile konuşup 51. bölümün  final olmasına karar verilmiştir." açıklamasını yaptı.

Turgut,  sonraki paylaşında da "Erkenci kuş oyuncuları ve teknik ekibi 15 aydır hiç durmadan çalışmaktadır. Tatil onların da hakkıdır. Kalan 3 bölümün keyfini çıkarın. Teşekkürler." dedi.

 

 

 Diriliş Osman, Atv'de

 

Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ, 4 sezondur TRT 1'de devam eden tarihi dizinin devamı niteliğinde olan Diriliş Osman'ın yeni yayın döneminde Atv'de ekrana geleceğini duyurdu. Burak Özçivit'n başrolünü üstlenerek Osman Gazi'ye hayat vereceği dizinin hazırlıklarının başladığını ve Özçivit'İn bir yıldır bu role hazırlandığını, dizinin yeni yayıncısı Atv de duyurdu. 


MEDYAPIM ve Cansu Dere ortaklığı iptal oldu

Tv8'in sahibi Acun Ilıcalı, geçtiğimiz aylarda kendisine ait sosyal medya hesabından Cansu Dere ve yapımcı Fatih Aksoy'un da yer aldığı bir fotoğraf paylaşarak, yeni yayın döneminde Cansu Dere'nin başrolünü üstleneceği Medyapım tarafından hazırlanacak bir dizinin TV8'de ekrana geleceğini duyurmuştu.


Medyapım 18 Temmuz günü, resmi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Cansu Dere ile, Tv8'de ekrana gelecek bir dizi için gerçekleştirdikleri işbirliğinin karşılıklı anlaşmayla sona erdiğini duyurdu.

Medyapım, açıklamasında "yeni yayın döneminde Medyapım tarafından Tv8 için yapılacak projenin başrolü için Sayın Cansu Dere ile görüşülmüş ve anlaşılmıştı. Cansu dere ile yapılan bu anlaşma tarafların karşılıklı mutabakatı ile sonlandırılmıştır. Kamuoyuna duyuruyoruz. dedi.

La Casa De Papel'in yeni sezonu yayında

İlk sezonu İspanya'nın Antena 3 kanalında yayınlanan ve sonraki sezonu, orijinal yapımı olmak üzere Netflix tarafından satın alınan La Casa De Papel'in 3. sezon bölümleri yayınlandı. Başta ülkemiz olmak üzere, tüm dünyada büyük ses getiren; Profesör, Berlin, Tokyo gibi karakterleriyle son yılların en popüler uluslararası yapımlarından biri olan, suç ve aksiyon temalı dizinin "3. kısım"ının 13 bölümünün tamamı 19 Temmuz itibarıyla platformdaki yerini aldı.

Yeni sezonda Rio'yu özgürlüğüne kavuşturmak için bir araya gelen Profesör ve ekibi bu kez İspanya merkez Bankası için cüretkar ve tehlikeli bir plan yapıyor. Direniş

 
Kuzey Yıldızı dizinin konusu ve başrol oyuncuları duyuruldu

Show Tv'de yeni bir dizi yayına başlamaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezon yine Show Tv'de ekrana gelen Yeni Gelin dizisinin yapımcısı Süreç Film tarafından hazırlanan ve Ersoy Güler tarafından çekilecek olan dizinin başrol oyuncuları Aslıhan Güner ve İsmail Demirci oldu. Toygan Avanoğlu, Cezmi Baskın, Zeynep Kankonde, Hüseyin Soysalan, Uğur Demirpehlivan kadroda yer alan diğer isimler. Çekimleri Temmuz ayının sonunda Ordu’da başlayacak olan, romantik komedi ve macera türündeki dizi,  yaşadığı köyü üniversiteye gitmek için bırakan ve başka birine aşık olunca köydeki sözlüsünü terk eden Kuzey'in aradan geçen yirmi yılın sonunda terk edilince köyüne döndüğünde eski sözlüsü Yıldız ile rasında yaşananları anlatıyor.

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Erkenci Kuş Bilgileri