Ege'nin Hamsisi yeni bölümünde 'kayınpederden müstakbel damada tokat' sahnesi damga vuracak...

14.10.2018
Ege'nin Hamsisi yeni bölümünde 'kayınpederden müstakbel damada tokat' sahnesi damga vuracak

Ege’nin Hamsisi’nin 13. Bölümü, birbirinden keyifli, eğlenceli olduğu kadar heyecanlı ve hüzünlü sahneleriyle de dikkat çekerek ilgi odağı olacak. Dizinin 15 Ekim Pazartesi akşamı saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak 13. Bölümündeki tokat sahnesi geceye damgasını vuracak. 


Kendi restoranında işe aldığı müstakbel damadı Deniz’e, muhlama tariflerini ve yapılışını sosyal medyada paylaştığı için çok kızan Şevket, öfke patlaması yaşar... Karadenizli Firtuna Şevket, sokak ortasında kendisine engel olamayarak müstakbel damadına fırtına gibi bir tokat atar. Sinirlenince öfkesini kontrol edemeyen Karadenizli Şevket’in bu hareketi herkesi şok eder... Sevdiği kızın ve ailesinin önünde müstakbel kayınpederinden tokat yiyen Deniz’i annesi Melahat çok zor sakinleştirir... 

 

 


Tokat krizi hem genç aşıkları hem de Çınar ve Gerginoğlu ailelerini  geriye dönüşü olmayan bir noktaya mı sürükleyecek? Mutlu bir birlikteliğe doğru emin adımlarla ilerleyen aşıklar birbirine kavuşabilecek mi? İlk günden itibaren geçinemeyen, aralarındaki husumet mahkemelere bile taşınan ancak son zamanlarda aralarında dostluk rüzgarları esen Firtuna Şevket ve Meloş köprüleri atacak mı? 

 
 
Ege’nin Hamsisi’nin 13. Bölümü,  15 Ekim Pazartesi akşamı TRT1'de. 
 

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Egenin Hamsisi Bilgileri