Pantene'in yeni marka yüzü Demet Özdemir, Azerbaycan'da özel bir etkinliğe katıldı...

16.1.2019
Pantene'in yeni marka yüzü Demet Özdemir, Azerbaycan'da özel bir etkinliğe katıldı

Pantene, yeni marka elçisi Demet Özdemir’i Bakü’de gerçekleşen özel bir etkinlikte Azeri hayranları, Azeri ünlüler, basın ve influencerlar ile bir araya getirdi. Basın toplantısında Pantene’in yenilenen dinamik, genç ve enerjik dünyası Demet Özdemir ile tanıtıldı. Başarılı oyuncu yoğun ilgiyle karşılaşandı.

 
Saç bakım ürünleri markası Pantene, yeni marka elçisi Demet Özdemir ile Bakü’de gerçekleştirdiği basın toplantısında yenilenen ürünlerini Azerbaycan basınına tanıttı. Azerbaycan’da dizileri sevilerek takip edilen güzel oyuncu, basın toplantısı öncesi şehrin tarihi bölgelerini gezerek, geleneksel yemeklerinden lüle, dolma, pilav ve şekerbura yedi.

 

 

Kız Kulesi’ni ziyaret eden güzel oyuncu, bu sırada hayranlarının yoğun ilgisi ile karşılaştı. Fotoğraf çektirmek için sıraya giren hayranlarını kırmayan Özdemir, bu ilgi karşısında mutluluğunu dile getirdi. Şehir gezisi sonrası Azeri ünlülerin katılımı ile gerçekleşen özel bir parti ile geceye devam edildi.
 
Demet Özdemir, Pantene ile olan iş birliğinden ve saç bakım tüyolarından bahsetti. Saçlarının gün içindeki modunu belirleyen en önemli faktör olduğunu belirten Özdemir "Benim için saçlarım çok önemli ve saçlarımın iyi görünmesi beni her zaman motive ediyor. Aynada saçlarımı güzel gördüğümde daha güçlü hissediyor, her şeyin üstesinden gelebileceğimi düşünüyorum. Böylece Pantene ile yolculuğumuza her kadının güne 'Gün Benim Günüm' diyerek başlamasını sağlamak amacıyla çıktık. Bu yolculukta tüm kadınların saçlarından başlayarak aslında kendilerinden mutlu olmalarını, içlerindeki o güzel enerjiyi dışarıya yansıtmalarını diliyorum." dedi.

 Paylaş

Yorum yapın

 

Tüm Evim Bilgileri